7 Günde 3 Kilo Verdiren Diyet Listesi


7 Günde 3 Kilo Verdiren Diyet Listesi

                Bugün sizlere 7 günde 3 kilo verdiren bir diyet listesini sunacağız. Bu diyet listesi sayesinde bir haftada istediğiniz kiloya yorulmadan. Zorlanmadan ve aç kalmadan ulaşabilirsiniz. Sabırlı olduğunuz takdir de 7 günde hedefinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.


 Bu diyet sırasında özellikle de içtiğiniz suların ılık ve limonlu olmasına dikkat etmelisiniz. Bu diyet boyunca ve devamında günde en az 2 litre su içmelisiniz. Var olan kilonuza göre vereceğiniz kilo miktarı değişiklik gösterebilecektir. Bu diyeti bir hafta bittikten sonra ara vermenizi tavsiye ederiz. Hiç ara vermeden yaparsanız bu diyet bünyenizi zorlayabilir ve çeşitli sağlık sorunlarına yol açabilir. Bu diyet listesinden bahsedecek olursak;

Sabah kahvaltısında; uyandığınızda bir büyük bardak ılık limonlu su içmelisiniz. İsterseniz de suyunuzun içine limon yerine birkaç damla elma sirkesi damlatabilirsiniz. 
1 kibrit kutusu kadar beyaz peynir ve yanında 1 adet haşlanmış yumurta mümkünse bol bol maydanoz ve 2 dilim de tam buğday ekmeği yiyebilirsiniz.

Öğlen yemeğinde ise; 1 bardak yeşil çay içerek ve 3 adet kuru kayısı ve 3 adet ceviz içi tüketmelisiniz. Yine bol bol su içerek öğle yemeğine başlayabilirsiniz. Öğle yemeğinde fırında ya da ızgarada pişmiş olan 4 adet köfte ve yanında da 4 kaşık kadar sebze yemeği ve bol bol salata, 2 dilim tam buğday ekmeği yiyebilirsiniz.

Akşam yemeğinde ise; 1 bardak yeşil çay ile akşam yemeğine başlayabilirsiniz. Sonunda ise 200 gr kadar istediğini meyvelerden yiyebilirsiniz. 1 kibrit kutusu kadar beyaz peynir, ardından da tavuk suyu çorbası ve 5 yemek kaşığı sebze yemeği ve bol bol salata yemelisiniz. 1 dilim de tam buğday ekmeği yemelisiniz.


Yatmadan önce ise; 5 adet badem ya da 1 adet meyve ve 1 bardak yeşil çay içebilirsiniz. 

Eğer sabırlı bir şekilde kilo verdiren diyet listesini uygularsanız inanın çok yakın zamanda fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:


DİYET ÜRÜNLERİN GERÇEK YÜZÜ

Su Diyeti

Patates Diyeti

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Akşam 7’den sonra yemek yememek kilo verdirir mi?

Merhaba arkadaşlar saat 19.00 den sonra yemeği keserseniz hücre onarımı ve gençleşmeyi sağlayan iki hormonunuz tam kapasite çalışır. Bu i...