Bir erkeğin benden hoşlandığını 3 hareketle nasıl anlarımSevildiğinizi nasıl anlayabilirsiniz? İşte erkeğin sevdiğini gösteren 3 hareket ... Size sebepsiz yere telefon eder

Arama yapmak için ortalama olarak üç neden vardır: İş için, acil durumlar için ya da birinin sesini gerçekten duymaya ihtiyacınız olduğu için. Eğer karşınızda sizi sebepsiz yere arayan ve sürekli sesinizi duymak istediğini dile getiren biri varsa, size gerçekten aşık olmuş demektir.

Sizden bir çok konuda tavsiye alır

"Sence bu elbise ile hangi ayakkabıları giymeliyim?" "En yakın dostuma ne hediye alsam?", "Mavi gömlek sence bana yakışır mı?" ya da "Yarınki toplantıda ne giysem?" gibi cümleleri sık - sık duymaya başladıysanız, sizi sevmeye başlamıştır. Erkekler sadece sevdikleri zaman böyle sorular sormaya başlar ve sizden düşüncelerinizi söylemenizi isterler. Ayrıca sizden tarzı hakkında  tavsiye isteyen bir kişinin sizin için şık görünmek istediğini unutmayın.

 Sizi hatırladığını gösteren mesajlar gönderir


Hiç beklemediğiniz anlarda telefonunuza "Şu anda bol köpüklü bir kahve içiyorum" ya da "X yerde çikolatalı dondurma yiyorum" gibi mesaj geldiyse, bunun altında aslında gizli bir anlam yatıyor. Örneğin, hoşlandığınız kişiden aldığınız "Çikolatalı dondurma yiyiyorum" gibi bir mesaj, aslında sizin daha önce ona çikolatalı dondurmayı ne kadar çok sevdiğinizden bahsetmeniz üzerine atılmış kısa bir "zaman aklımdadır" mesajıdır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Akşam 7’den sonra yemek yememek kilo verdirir mi?

Merhaba arkadaşlar saat 19.00 den sonra yemeği keserseniz hücre onarımı ve gençleşmeyi sağlayan iki hormonunuz tam kapasite çalışır. Bu i...