Bir Erkeğin Gözünden Takma Tırnak Nasıl Takılır?


Kadınlar için takma tırnak ne kadar değerlidir değil mi? Bir kadın sadece giydiği kıyafetlerle bakımlı ve şık bir kadın olamaz. Bütün bir güzelliği destekleyen parçalarda vardır. Örneğin; doğru yapılmış makyaj, kullandığımız takılar, tırnaklarımızda ki ojeler vs. diye bunu uzatabiliriz.  


Günlük hayatta evdeyken, işe giderken, ya da bir cafe de otururken en çok ellerimizi kullanırız. Bence güzel uzun elleri olan kadınlar şanslıdır. Birde güzel tırnaklara sahipseniz çok daha şanslısınızdır. Peki, tırnakları kısa ve hoş bir görüntüye sahip olmayan kadınlar ne yapmalıdır? Bunlar için bir çözüm yolu yok mudur? Tabii ki de vardır. Takma tırnaklar tam da size göredir.
Takma tırnakları kullanırken doğal durması için tırnak genişliğimize ve çok fazla uzun olmamasına dikkat etmeliyiz. Satın aldığımız tırnaklar eğer çok uzunsa istediğimiz boyutta kesebiliriz. Sonradan üstüne istediğimiz renk oje kullanabiliriz. Eğer tırnak yeme alışkanlığınız varsa takma tırnak setlerinden alırken sayısı fazla setleri almanız sizin için daha iyi olacaktır. Bu bir gerçek ki takma tırnaklar ve ojeler ellerimizi daha modern gösterir. Sık sık ellerimize manikür yapmamız tırnaklarımızın kırılmasını önler. Aynı zamanda sağlıklı bir hale getirir. Takma tırnaklarımızla herhangi bir talihsizlik yaşamak istemiyorsak takma tırnakları parmaklarımıza iyi bir şekilde takmalıyız. Kullanacağımız yapışkanı tırnaklarımızın her yerine uygulamamız gerekecektir. Bu şekilde takma tırnaklarımız, biz istemediğimiz sürece çıkmaz. Takma tırnak kullanırken de tırnaklarımızın çok fazla hasar görebilecek hareketlerden kaçınmalıyız. 


Ellerimizi kullanırken daha tedbirli olmalıyız. Eğer yapıştırıcınız bittiyse Japon yapıştırıcı kullanabilirsiniz. Çünkü takma tırnak paketlerinde de Japon yapıştırıcısı kullanılır. Tırnaklarıma acaba zarar verir mi diye düşünmeyiniz. Kolaylıkla kırtasiye, bakkal, marketlerde bulabilirsiniz. Son olarak hazır french yapılmış takma tırnaklar kullanmanızda sizi çok modern gösterecektir.

İlginizi Çekebilecek Makaleler:

Yağlı Saçlardan Kurtulmanın Yolları

Parlak Saçlar için Ne yapmalı?

Kuru Saçlar için En İyi 3 Şampuan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Akşam 7’den sonra yemek yememek kilo verdirir mi?

Merhaba arkadaşlar saat 19.00 den sonra yemeği keserseniz hücre onarımı ve gençleşmeyi sağlayan iki hormonunuz tam kapasite çalışır. Bu i...