Casper Via V5 En Şaşırtıcı Özellikleri


Casper Via V5 Özellikleri 

                Casper Via V5, oval hatları ve metal çerçevesi sayesinde çok daha sağlam bir yapıya kavuştu. Ayrıca 6,9 mm ince tasarımı, oldukça hafif yapısı, mat beyaz ve mat siyah renk seçeneği ile beğeninize sunulmaktadır. Parlak renkleri ve zengin detayları ile bütün dünyayı avcunuzun içine alabilirsiniz. 


5 IPS inçlik büyük ekranı, 300 PPI ve Gorilla Glass 2 özellikleri sayesinde oldukça şık ve zarif bir görünüme sahiptir. Ayrıca 4 çekirdekli güçlü işlemcisi ile çok daha hızlı ve güçlü bir yapıya sahiptir.

                5 MP ön kamerası ile muhteşem selfieler çekebilir ve 84 derecelik açısı sayesinde ekrana daha çok kişiyi sığdırabilirsiniz. 13 MP arka kamerası ile gerçeğe yakın görüntüler elde edebilir ve kaliteli fotoğraflara sahip olmanın tadını çıkarabilirsiniz. El hareketlerinize duyarlıdır. Bu sayede uzaktan telefonunuza hükmedebilir, temassız gezinti yapabilir, kilit açma kapatma ve çağrı susturma gibi işlemleri yapabilirsiniz.                Ayrıca uzun süre giden pil ömrü hayatınızı kolaylaştırır. Çeşitli kamera özellikleri sayesinde resimlerinizin netliğini ve keskinliğini arttırabilir, parlaklığını düzenleyebilirsiniz. Sevdiklerinizle olan anılarınızı ölümsüzleştirmek için yüksek kalitede video çekebilir ve bunların hepsini çok hızlı bir şekilde sosyal medya hesaplarınızdan arkadaş ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. 

İnce ve zarif yapısı sayesinde tek elle bile kolayca kavrayabileceğiniz ve cebinize koyduğunuzda varlığını unutabileceğiniz şekilde tasarlanmış olması Casper Via V5 özellikleri açısından en öne çıkanlar. Güçlü kamerası sayesinde en küçük detayları bile yakalayabilir ve geniş açısı sayesinde ekrana daha çok kişiyi sığdırabilirsiniz. 

İlginizi Çekebilecek Makaleler:

Sony Xperia Z3 Şaşırtan Özellikleri

İşte Telefon Bu Nokia Lumia 1320

Seo Uyumlu Makale Yazmak için Taktikler

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Akşam 7’den sonra yemek yememek kilo verdirir mi?

Merhaba arkadaşlar saat 19.00 den sonra yemeği keserseniz hücre onarımı ve gençleşmeyi sağlayan iki hormonunuz tam kapasite çalışır. Bu i...