En iyi 10 Popüler Komedi Filmini Derledik

   
Makalee.net ekibi olarak sevgilinizle,ailenizle yada arkadaşlarınızla izleyebileceğiniz en iyi komedi filmlerini sizler için araştırdık ve derledik.Bu komedi filmleri gerçekten evinizde mutlaka olması gereken canınızın sıkıldığı anda ortaya bir tencere dolusu patlamış mısır ile boş zamanlarınızı geçirebileceğiniz çok güzel komedi filmleri.Fazla uzatmayalım ve en iyi komedi filmleri listemize başlayalım.


                           EN İYİ KOMEDİ FİLMLERİ                                         Forrest Gump
Forrest Gump zeka konusunda çok alt seviyede düşünülmesine rağmen, yanlışlıkla birçok tarihi anlara,bazılarına şans eseri bazılarına çevresinin de etkisiyle dahil olmuştur, ama onun gerçek aşkı Jenny dir.Bu film insana hayatı ve özürlü insanları tekrar düşünmesini sağlıyor.Hem çok komik hemde duygusal harika bir film.Listemizde Forrest Gump 1. sırada yerini alıyor.

                                 AMAN TANRIM
Bruce Nolan, Buffalo, NY bir televizyon muhabiridir.Aslında hayatta her şeye sahip olmasına rağmen  kız arkadaşı Grace ile mutsuzdur;. Hayatının en kötü günü olduğunu düşünen  Bruce kızgınlıkla Tanrıya alay eder ve Tanrı'nın yanıtı çok öfkeli olur.Tanrı ilahi güçlerinin bir kısmını Bruce a verir ve bundan sonra komedi başlar.Jimm Carrey nin baş rolde olduğu filmi eğer ufak çocuğunuz varsa birlikte izlememeniz daha iyi olur düşüncesindeyim.Aman Tanrım listemizde 2. sıraya layık görülüyor.


CEM YILMAZ FUNDAMENTALS


Cem Yılmazın çıkarmış olduğu gösterisinin harika bir film versiyonu.Aslında belki buna film demek yanlış olabilir ama sinemalarda gösterildiği için  listemizde Cem Yılmaz'a da yer verdik.Tek kişilik yapmış olduğu komedi gösterisini HD format kaydıyla sinema sevenlerin önüne komedi filmi olarak getiren Cem Yılmaz bence başarılı bir iş çıkartmış.

Düğün DernekBenimde sinemada izlediğim çok komik bir türk filmi.Film Sivasın bir köyünde geçiyor ve iki sevgilinin evlenmek için girmiş olduğu maceralar çok komik bir şekilde seyirciye yansıtılıyor.Komedi filmlerini sevenler için listemizde Düğün Dernek filmine de yer veriyoruz.

EYVAH EYVAH


Komedi Filmi denilince Ata Demirer in yazdığı EYVAH EYVAH filmini almadan olmazdı.Eyvah eyvah filmi tam bir macera komedi tarzında izleyiciye güven duygusunu aşılayabilmiş çok güzel bir film.Ayrıca eyvah eyvah filminin 3 serisi vardır hepsini sırasıyla izleyebilirsiniz.En iyi komedi filmleri arasında eyvah eyvah filmine yer vermekten gurur duyuyoruz.

İCE AGE


Hem çocukların hemde büyüklerin hayran olduğu İce Age türkçe ismiyle Buz Devri filmi serisi listemizde 6. olarak yer buluyor.Eğer çocuğunuzla güzel bir hafta sonu geçirmek istiyorsanız.Bu filmi alın ve ailenizle çok güzel vakit geçirin.

BÜYÜKLER


Adam Sandler komedi filmlerinin en iyisi bence.Gerçekten de gerek kadrosu gerekse konusu açısından listemizde severek yer verdiğimiz Adam Sandler ın Büyükler Filmi çok hoş zaman geçirmenize yarayacak her şeyi içeriyor.

ŞİRİNLER


Çocukluğumuzdan hatırladığımız Şirinler Filmi günümüze uyarlanmış iki yeni versiyonla karşımıza çıktı.Gerçekten inanılmaz görsel efektlerin kullanıldığı bu animasyon film  büyük küçük herkesin komedi filmi olarak hoşuna gidecektir.

AYI TEDDY


En başta gördüğünüzde bir çocuk filmi olarak değerlendirdiğiniz Ayı Teddy filmi aslında daha çok yetişkinlere hitap eden harika bir komedi filmi.Ayı Teddy filmini mümkünse kız arkadaşınızla yada ailenizle değilde iş arkadaşlarınızla izlemenizi öneriyoruz.Ayı Teddy 2 filmide yolda olduğunu belirtelim.

HANGOVER-FELEKTEN BİR GECE FİLMİ


En iyi komedi filmleri listemize almak zorunda olduğumuz harika bir komedi serisi.Ünlü oyuncuları ile dikkat çeken film daha çok gençlik komedisi kıvamında.Komedi filmlerini sevenler için kaçırılmayacak bir film serisi.

İlginizi Çekebilecek Yazılar:


c
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Akşam 7’den sonra yemek yememek kilo verdirir mi?

Merhaba arkadaşlar saat 19.00 den sonra yemeği keserseniz hücre onarımı ve gençleşmeyi sağlayan iki hormonunuz tam kapasite çalışır. Bu i...