Erkekler Kadınlardan ne İster? İşte 10 Madde"Erkekler nasıl aşık olur? Erkekler kadınlardan ne zaman soğuyor? Erkekler kadınlardan ne ister?" Soruları ile başını yoran, yüreğine puan düşüren kadınlar için öneriler hazırladık.1. Detaylara dalmayın. Unutmayın ki, erkeklerle arkadaşınız arasında fark var. Erkekler çoğu zaman az konuşup karşı tarafın da anlayışlı olmasını bekliyorlar.

2. Telaşa düşmeyin, skandal yaratmayın, kendinizi alçaltmayın. Sert sözlerin zamanla aranızdaki saygının kaybolmasına neden olduğunu unutmayın.

3. Erkekler kadının doğal halinden daha çok zevk alır ve samimi olduğunuzu düşünüyorlar.

5. Kişinin bağımsızlığını, serbestliğini sınırlamayın. Anlayışlı ve akıllı kadın olun.

6. Dünyalar kadar sevdiğiniz erkeği kaybetmek istemiyorsanız, görüşmeye hiçbir zaman yağlı saçlarla gitmeyin. Kişi yağlı saçları nasıl öpüp okşayabilir ki?

7. Tırnaklar temiz ve bakımlı olmalıdır. Fakat karga tırnaklar erkeğe sizin vahşi ve tehlikeli olduğunuz mesajını iletir. Erkekler yapay kirpik, yapay tırnak, yapay saç ve lensler kullanan hanımları samimi bulmuyorlar.8. Yemek yapmayı bilmeyen kadınların erkeği elde tutma şansı çok azdır. Bu kusuru gidermek için, en önemlisi sevginizi korumak için size boş vakitlerinizde mutfakta geçmeyi öneriyoruz. 
Erkek avcıdır ve beslenmek onun işidir. Mutfağa uzak kadınlardan erkekler de uzak olur.

9. Kibirli ve kendinden başkasını düşünmeyen kadınlar erkeklerin hiçbir durumda dayanamadığı kötü kadın karakterlerindendir.

10. Onu sevdiğinizi sık sık tekrar etmeyin, ama sevginizi ona hissettirin. 


Sizi incittiği zaman bile hatasını sert şekilde değil, normal şekilde ifade edin. Kişinin kalbini çalmak için bu çok önemli husustur.  Unutmayın ki, sevgi zahmet, çile ve bakım gerektirir. İnsan susuz yaşayamaz,sevgi de dikkat  ve ilgi gerektirir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Akşam 7’den sonra yemek yememek kilo verdirir mi?

Merhaba arkadaşlar saat 19.00 den sonra yemeği keserseniz hücre onarımı ve gençleşmeyi sağlayan iki hormonunuz tam kapasite çalışır. Bu i...