LG G3 ün Uçuran Fantazi Özelliklerini Keşfet


LG G3

            Bu telefonun belki de en güzel özelliği kablosuz şarj olabilirliğidir. Şöyle ki, bu özelliği sayesinde sizi piriz arama derdinden kurtaracak ve 3.000 mah yüksek yüklü bataryası sayesinde çok daha uzun bir süre size kullanım imkanı tanıyacaktır. Bunun yanı sıra çıkarılabilir bataryası da yanınızda yedek batarya taşımanızı olanak tanır.Smart Notice özelliği ile siz daha farkında olmasanız da kısa bir süre sonra ihtiyacınız olabilecek şeyler için sizi uyarır ve size yol gösterir. Bu öneriler ile telefonunuzun durumunu görebilir, neye ihtiyacı olduğunu fark edebilir ve hemen harekete geçebilirsiniz.

            Circle window, özelliği sayesinde size en çok kullandığınız altı uygulamayıbir daire içerisinde gösterir ve bunlara erişiminizi daha kolay hale getirir. Knock code özelliği sayesinde 2 ila 8 tıklama tuşu arasından seçim yaparak oluşturacağınız bir senkronizasyon oluşturabilir ve onu kişiselleştirebilirsiniz. Bu sayede yabancı kişilerin sizin izniniz olmadan özel fotograflarınıza, mesajlarınıza ve belgelerinize ulaşmasını engelleyebilirsiniz. 80.000 muhtemel kombinasyonu ile oldukça güvenli bir sistemdir.

            Sade ve şık yapısı ile elinize tam oturacak şekilde dizayn edilmiştir. Ayrıca 13 MP arka kamerası ile en güzel anlarınızı ölümsüzleştirebilir ve oldukça kaliteli ve net fotoğraflar çekebilirsiniz.  Ayrıca otomatik lazer odaklama ve çift flaş özelliği ile karanlık ortamlarda ve arkadan ışık gelen mekânlarda bile en güzel resimleri çekebilirsiniz. Ayrıca 2.1’lik ön kamerası ile muhteşem selfieler çekebilir ve bu özel fotoğraflarınızı sosyal medya hesaplarınızdan anında sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. 

Ayrıca 2 GB RAM/ 16 GB dahili belleği bulunmaktadır. Ayrıca 128 GB’a kadar yükseltilebilen harici micro SD belleğe sahiptir. Qualcomm Snapdragon 2.5 GHz ve 4 çekirdekli işlemcisi ile artık her işinizi çok daha hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. 

İlginizi Çekebilecek Makaleler:


Sony Xperia Z3 ün Özellikleri


Casper Via V5 Şaşırtıcı Özellikleri

En İyi Akıllı Telefonlar

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Akşam 7’den sonra yemek yememek kilo verdirir mi?

Merhaba arkadaşlar saat 19.00 den sonra yemeği keserseniz hücre onarımı ve gençleşmeyi sağlayan iki hormonunuz tam kapasite çalışır. Bu i...