SELÜLİT GİDERİCİ İÇECEK TARİFLERİMİZ


Selülit kadınlarının birçoğu için ortak problemlerden biridir. Özellikle yaz mevsiminin yaklaştığı şu günlerde bütün bayanları   fit gözükme ve selülitlerden kurtulma telaşı sardı. Artık korkmanıza gerek yok yıllardır kabusunuz olan selülitlerden bu yazıyı okuduktan sonra kurtulacaksınız. Yapmanız gereken tek şey bu yazıyı dikkatle okumak ve burada yazanları eksiksizce uygulamak. Şimdi size bu dertten kurtulmanız için bazı içecek tarifleri vereceğim.
1-)Limonlu yeşil çay: Yeşil çayın antioksidan deposu olduğunu nerede ise herkes biliyor. Yapılan araştırmalara göre de yeşil çayın metabolizmayı hızlandıran bir özelliği var. Limon ise yıllardır kadınların zayıflamak için kullandığı besinlerden biridir. Şimdi bizde bu iki besinin muhteşem gücünden faydalanarak selülitlerimizden kurtulacağız. İlk olarak 1 paket sıcak yeşil çayın içine yarım limonu sıkınız ama kesinlikle içine şeker atmamanızı öneriyoruz. Günde istediğiniz kadar bu selülit yakıcı içecekten içebilirsiniz .2-)Karışık kokteyl: Bu kokteyl zengin bir besin deposuna ve yağ yakıcı özelliğe sahip meyve ve sebzeleri içinde barındırıyor. İlk olarak 1 demet maydanoz,1 parmak taze zencefil,1 adet greyfurt ve yarım ananas , 2 adet kereviz sapını  katı meyve sıkacağında sıkın ve üstüne bol nane atarak içebilirsiniz .Çok hafif bir içecek olduğu için gün boyunca istediğiniz miktarda içebilirsiniz. Bu kokteyldeki maydanoz ve greyfurt yağ yakıcı özelliğiyle dikkat çekerken ananas, zencefil ve kereviz ise antioksidan yapısı ile dikkat çekmektedir.

3-)  Light sütlü karışım:  Salatalık, domates, brokoli ve pazı selülitle en etkili şekilde savaşa sebzelerden biridir. Tüm bu sebzeleri robotta çektirdikten sonra üstüne light sütü ekleyin. Bu karışımdan sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez içebilirsiniz. İlk kullanımdan itibaren metabolizmanızdaki hızlanmayı ve selülitlerinizdeki azalmayı fark edeceksiniz.Eğer sizin de başınız selülitlerinizle belada ise kesinlikle bu karışımları uygulamalısınız.

İlginizi Çekebilecek Makaleler:

Yumuşak Cildin Sırrı

Tırnak Yeme Alışkanlığı Nasıl Bırakılır?

En İyi Balayı oteli?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Akşam 7’den sonra yemek yememek kilo verdirir mi?

Merhaba arkadaşlar saat 19.00 den sonra yemeği keserseniz hücre onarımı ve gençleşmeyi sağlayan iki hormonunuz tam kapasite çalışır. Bu i...