1 Haftada Sevgili Bulmanın en Kolay Yolları

Sevgili bulmanın yolları zor değil :)
Uzun süredir yalnızsınız ve dışarı bile çıkmıyorsunuz. Ancak artık dışarı çıkmanın vakti geldi. İlk önce dış görünüşünüze göz atın, çünkü önce insan kendi kendini beğenmeli. Kendini beğenmeyen birinin başkasının beğenmesi biraz imkansız. 


Hem de beğenilmek kendinize güveninizi arttırmış olacak. Saçınızı kestirin, makyajınız, geiiminizde değişiklik yapın. Eğer imkanınız varsa, tamamen yeni imajla çevrenizdekileri şaşırtın.

Daha önce gittiğiniz mekanlarda herkesi tanıyorsunuz diye,bu kez gezmek için yeni yerler keşfedin. Yaşam tarzınıza uygun yerlerde,size benzer sizinle aynı düşüncede olan insanlar mutlaka vardır. Yeni insan kitlesine açık olmaktan çekinmeyin. Dostunuz, yada arkadaşınızla gezintiye çıkın ve gözlerinizi dört açın.

Alışveriş merkezleri, sinema, kafe, restoran, bar yeni insanlarla tanışmak için uygun mekanlardır. İnsan hayatını bazen tamamen tesadüflerden oluşur. Başınızı aşağı düşürüp dolaşmaktan çekinin, dik yürüyün, etrafınızda olup biten her şeye dikkat edin. Belki dışarıdan biri de sizi fark eder.

Dostlarınızla görüşmekten çekinmeyin. Belki onların sayesinde çevreniz değişebilir. Dostunuz, yada arkadaşınızın bugüne kadar görmediğiniz herhangi bir dostu sevgiliniz olabilir. Ev partileri, doğum günleri gibi birçok davete mutlaka gidin.


Sevdiğiniz işler, hobilerinize uygun bir yerlere, dil, dans, resim kurslarına gidin. Yeni insanlarla tanışmak için onların gelmesini beklemeyin. Siz onlara gidin.İşte, ya okulda sizi çok güldüren bir dostunuz, ya beğendiğiniz biri neden de sevgiliniz olmasın. Önce ona sadece arkadaş gözüyle bakmış olabilirsiniz, ancak unutmayın ki, her an her şey olabilir.

Etrafa dikkatlice bakın. Bir eserde belirtildiği gibi belki kırmızı ışıkta beklerken sevgi karşı tarafta yanan yeşil ışıkta geçip gitmiş olabilir.
"Gözü hep dolaşıyor", - deseler de aldırış etrmeyin. Hemen "Ben bu insanla sevgili olamam, tipim değil" gibi olumsuz düşüncelere kapılmayın. İlk düşünceler aldatıcı olabilir ve onu da bilin ki, dış görünüş her şey demek değildir.

Şimdi İnternet dönemidir. Artık 3 yaşındaki çocuklar bile internetten kullanıyor. Yeni biriyle tanışmak için internetten yararlanın, ancak insanların sanal olarak kendilerini farklı sunabilecekleri ihtimalini de unutmayın. Tanımadığınız bir insana tüm sırlarınızı anlatmayın ve eğer onunla görüşürseniz, kalabalık bir  yerde buluşun ve hatta görüşmeye dostunuz yada yakın bir arkadaşınızda gelsin.


Biraz uğraşırsanız 1 haftada sevgili bulmak an meselesidir. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Akşam 7’den sonra yemek yememek kilo verdirir mi?

Merhaba arkadaşlar saat 19.00 den sonra yemeği keserseniz hücre onarımı ve gençleşmeyi sağlayan iki hormonunuz tam kapasite çalışır. Bu i...