Sony Xperia Z3 ün özelliklerini hiç böyle görmediniz


                Oldukça şık ve sağlan olarak tasarlanmış olan Sony Xperia Z3, sizin günlük hayatınızda hiç olmadığınız kadar güvende ve özgür hissetmenizi sağlayacaktır. Üst düzey suya dayanıklı yapısı ile cebinizde telefon varken havuza dalabilir, suyun altında resim çekebilir, yağmurda ve karda hiç korkmadan telefonunuzla her istediğinizi yapabilirsiniz. 1,5 metre derinliğe kadar suda 30 dakika kalabilir.


 Fakat bütün deliklerinin sıkıca kapatılması gerekir. Çelik çerçevesi ile daha da sağlamlaştırılmış olan bu akıllı telefon sınıfının en üstün özelliklerini taşımaktadır. Suyun yanı sıra toza da dayanıklıdır ve kumsalda korumak zorunda kalmazsınız.
                Karanlık, sisli ve net olmayan ortamlarda bile en doğal resimleri çekebilirsiniz. Cyber-shot ve Hadycam teknolojileri ile artık çok daha kaliteli ve kusursuz fotoğraflar çekebilir ve en güzel anlarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. Dilerseniz fotoğraflarınızı ve videolarınızı bir araya getirip düzenleyebilir ve sevdiklerinize hoş sürprizler hazırlayabilirsiniz.


                Ayrıca PS4 uzaktan oynatma özelliğine sahip olan tek akıllı telefon olan Sony Xperia Z3 ile her an her yerde oyunun keyfini çıkarabilir ve eğlenebilirsiniz. Oyun delisi olanlar için pek çok farklı mobil oyunu da indirme imkanı bulunmaktadır. 2 gün pil ömrü sayesinde hiçbir zaman yarı yolda kalmazsınız ve çok daha fazla işi kesintisiz yapabilme imkanına kavuşabilirsiniz. Ayrıca sesinizin karşı tarafa çok daha net gitmesi için tasarlanmış olan mikrofonu bulunmaktadır. Zarif ve şık görüntüsü sayesinde gururla masaya koyabileceğiniz bir yapıya sahiptir.

İlginizi Çekebilecek Makaleler:

En Ucuz Sinema Hangisi?

En İyi Android Oyunları

En İyi Akıllı Telefonlar

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Akşam 7’den sonra yemek yememek kilo verdirir mi?

Merhaba arkadaşlar saat 19.00 den sonra yemeği keserseniz hücre onarımı ve gençleşmeyi sağlayan iki hormonunuz tam kapasite çalışır. Bu i...