Voov İşte Telefon Bu! Nokia Lumia 1320


Nokia Lumia 1320
            6 inçlik 720p büyük HD ekranı ve 4G LTE bağlantısı ile parlak ve renkli tasarımları aynı anda göreceksiniz. Renkleri ile sizi kendisine hayran bırakacak olan bu telefonlarda oyun oynamak, film izlemek ve fotoğraflarınızı düzenlemek artık çok daha eğlenceli olacak. Fotoğraflarınızda yaratıcılığınızı gösterebilir, Nokia kamera, Nokia Storyteller ya da Sinemagraf ve yaratıcı stüdyo özelliği ile en güzel anlarınızın daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz.


            Büyük ekranı sayesinde en küçük metinleri bile hiç zorlanmadan okuyabilecek ve net, canlı görüntüleri sayesinde gerçek hayata bakıyormuş gibi hissedeceksiniz.  Büyük ekranı sayesinde en küçük detayları bile kaçırmayacak ve bütün uygulamalarınızı daha geniş bir bakış açısı ile görmenin tadını çıkarabileceksiniz. Ayrıca fotoğraflarınıza hareket bulanıklılığı efekti katabilir, akıllı modu kullanarak pek çok yenilikçi fotoğraf düzenleme araçları yardımı ile fotoğraflarınıza sihir katabilirsiniz.            Ayrıca Nokia Storyteller’ı indirerek fotoğraflarınızı, Sinemagraflarınızı ve videolarınızı etkileşimli bir HERE haritasında otomatik olarak düzenleyebilirsiniz. Kendi öykünüzü bu şekide anlatabilir ve etkileyici içerikler oluşturabilirsiniz. One Drive özelliği sayesinde bütün içeriklerinizi yanınızda taşıyabilirsiniz. Geniş 7 GB depolama alanı sayesinde tüm müziklerinizi, resimlerinizi, video ve belgelerinizi kaybetme korkusu olmadan saklayabilirsiniz.  

5 MP ana kamerası ile en güzel anlarınızı en net bir şekilde bir karede görüntüleyebilirsiniz. LED flaş özelliği sayesinde karanlık ortamlarda bile en net fotoğrafları çekebilirsiniz. Kamera odaklama özelliği ve iki aşamalı çekim tuşu bulunmaktadır. Snapdragon çift çekirdekli işlemcisi hızınıza hız katacak ve daha yüksek bir performans deneyimi yaşayacaksınız.

İlginizi Çekebilecek Makaleler:

En İyi Akıllı telefonlar

Casper Via V5 Şahane Özellikleri

Sony Xperia Z3 Çıldırtan Özellikleri

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Akşam 7’den sonra yemek yememek kilo verdirir mi?

Merhaba arkadaşlar saat 19.00 den sonra yemeği keserseniz hücre onarımı ve gençleşmeyi sağlayan iki hormonunuz tam kapasite çalışır. Bu i...