En İyi 10 Güneş Kremi


Yaz ayı yaklaştığında deniz mevsimi başladığında hemen bavullar toplanır ve tatile. Güneşin zararlı ışınlarına karşı önlem almadan olmaz tabi. Çünkü kaliteli bir güneş kremi sağlığınız için çok önemlidir. Güneş cilt kanserine kadar olan bazı sağlık sorunlarına bile neden oluyor.
Cildinizi koruyup güneş lekelerinin kalmaması için cildinizi koruyacak güneş kremlerini tercih etmelisiniz. Güneş deyince aklınıza bronzlaşmak geliyor değil mi doğru kremler ile bunu başarabilirsiniz. Güneşin zararlarından kurtulmak için önerilecek kremlerden bazıları şu şekilde;


LANCOME UV EXPERT SPF 50:Hem cildinizin nemlenmesine yardımcı hem de cildin lekelenmesini önlüyor. Aynı zamanda güneşin zararlı ışınlarından cildin kırışmasını önlüyor. Daha çok el , omuz gibi bölgelerinizi korumaya yardımcı olur.

VALMONT RESTORİNG CREAM SPF: İster bayanlar ister erkekler bu kremleri rahatlıkla kullanabilirler. Güneş kremlerin koruyucu etkisi en az 30 faktörlük olan güneş kremlerini tercih etmeniz ideal olacaktır. Suya dayanıklı özelliği ile de dikkat çekiyor.


 SHİSEİDO ULTİMATE SUN SPF 50 : Yaşlanma ve güneş yanıklarına iyi gelir. Yüzünüze ve vücudunuzun her yerine rahatlıkla kullanabilirsiniz.

BIOTHERM :Üç etki birden sağlayarak güneşten sizi korumaya yardımcı olur. Sadece yazın değil kışında kullanılan ve çokça tercih edilen ürünlerden biridir.

 NUXE ECRAN PRODİGİES: Güzelliğinizi korumak için oldukça popüler bir güneş kremi.
Ayrıca:


LANCOME GENİFİGUE SOLEİL SPF 30 kalitesi ile alıcılarını memnun ediyor. Hassas ciltlerin en çok tercih ettiği ürünlerden olan AVENE REFLEXE SOLAİRE SPF 50+ güneş koruyucu krem. Diğer tercih edilen ürünlerde şu şekilde; LANCASTER OİL FREE MİLKY SPRAY SPF 30 , LA ROCHE POSAY ANTHELİOS DRY TOUCH GEL ve –CREAM SPF 50

Siz değerli takipçilerimiz için günümüzde kullanılan en iyi güneş kremlerini inceledik.Bir dahaki yazımızda görüşmek üzere.Hoşçakalın.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Akşam 7’den sonra yemek yememek kilo verdirir mi?

Merhaba arkadaşlar saat 19.00 den sonra yemeği keserseniz hücre onarımı ve gençleşmeyi sağlayan iki hormonunuz tam kapasite çalışır. Bu i...