Eskişehirin En İyi Çelik Kapı FirmalarıMerhaba değerli takipçilerimiz bugün sizler için "Eskişehir En İyi Çelik Kapı Firmalarını" hangi firma ne tür hizmetler veriyor,müşterilerine ne tür olanaklar sunuyor,Eskişehir en iyi çelik kapı modelleri nerede bulunur?bunları inceledik.Bir Eskişehirli olarak bu kadar büyük bir şehirde gerçekten çok fazla "çelik kapı" üreticisi ve mağazası var.Gerçi kazanmasalar ve iş yapmasalar tabiki de bu kadar fazla çelik kapıcı olmazdı sanırım.
Ama yinede işini hakkıyla yapan gerçekten çok az firma var.Son günlerde birazda düğün telaşından dolayı çelik kapı ve amerikan kapıları satılan mağazaları dolaştık.Bazı firmalar hiç ilgi alaka göstermez iken bazıları ise ister beni gerçek müşteri olarak görsün isterse görmesin elinden gelen ilgi alakayı göstererek aklımda olumlu fikir uyandırmayı başardılar.Kapı seçmek gerçekten zor bir iş ben Eskişehir Batıkent Mahallesinde oturuyorum ve gezip araştırma yapmak için çok fazla vaktim maalesef olmuyor.Yinede hafta sonları yada gündüz iş sonrası nişanlımla elimizden geldiği kadar piyasayı araştırmaya doğru kalite iyi fiyatı bulmaya çalışıyoruz.

Sizlere bugün tavsiye edeceğim çelik kapıcılar şuana kadar gezip dolaştığımız hem ilgi alaka yönünden iyi hemde kalite fiyat oranları ile bizi mutlu eden firmalar.Tabiki bu firmalardan başkada Eskişehirde iyi ürünler sunan çelik kapıcılar vardır.Ama bizim seçmiş olduğumuz firmalar şu ana kadar dolaşmış olduğumuz firmalar arasından seçmiş olduğumuz firmalar ve bu firmaları çoğaltacağım çünkü boş zamanımız oldukça birçok firmaya gidiyoruz ve kalite fiyat araştırması yapıyoruz.

Şuan birkaç firma ile sınırlandırmak istediğim "Eskişehirin En İyi Çelik Kapıcıları" bulduğum güzel firmalar ile 10 a çıkartmayı düşünüyorum.Umarım daha fazla iyi ve kaliteli firma karşıma çıkar ve onları da siz okuyucularımıza yazıp sizi bilgilendiririz.

Çelik Kapı Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz- Çelik kapı almak istediğiniz firmanın yeri yurdu nerede olduğu ve ne kadar süredir bu işle uğraştığına mutlaka dikkat edin.

- Çelik kapınızı imal eden firmalardan almaya çalışın bu size hem daha ucuza mal olur hemde kapı ile ilgili bir sorunda çok daha hızlı tamir ve değişim yapılabilir.

-Satış sonrası hizmet çelik kapı alımında son derece önemli bir nokta,sizde biliyorsunuz firmalar ürünü satana kadar değil mezara kadar bizimle olmalıdır.

-Kapınızın ölçüsünü kendiniz sakın almayın,bırakın firmadan yetkili bir kişi gelsin ölçüyü o alsın,büyük ihtimalle benim yaptığım gibi yanlış ölçü alacaksınız:)

-Ve mutlaka araştırma yaparak satın alın...

ESKİŞEHİRİN EN İYİ ÇELİK KAPI FİRMALARIFORMET ÇELİK KAPI


Sektöründe 20 yıla yaklaşan deneyime sahip kurumsal yapısını tamamlamış, vizyonunu ve misyonunu müşteri memnuniyeti üzerine kurmuş satış ve üretim anlamında Türkiye’nin en büyük çelik kapı üreticilerinden biridir.
Üretimini 32.000 m² si kapalı olan toplam 55.000 m² lik Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nde entegre olarak gerçekleştirmektedir. Yıllık üretim kapasitesi 240.000 adedin üzerindedir. Türkiye geneline yayılmış yarı mamül ve tam mamül ürünler müşteriyle 300’ü aşkın showroomda ve Dünyanın 30 a yakın ülkesinde günde 3 ila 5 bin kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Patenti, teknik tasarımı ve geliştirilmesi Formet Çelik Kapı’ya ait olan, seçkin ve kaliteli ürünleri AR-GE departmanımızın öderliğinde, konusunda uzman mühendis, teknisyen, satış elemanlarımızla dünya geneline sunmaktadır.
Üretim süreçleri ISO-9001 kalite güvencesi ile yönetilmekte olup öte yandan yangına 4 saat dayanabilen yangın kapıları ile güvenliğinizi garanti altına almakta olan kaliteli bir firma. Ürünleri uluslararası akrediteye sahip birçok kalite ve güvenlik sertifikalarına sahiptir. "Formet Çelik Kapı" sürekli artan ihracat performansı ile ürünlerini Avrupa, Asya, Afrika, Amerika ve Ortadoğu’nun birçok ülkesinde son tüketiciye ulaştırmaktadır.
Adres:Cumhuriyet Bulv. 110/F Eskişehir Merkez
Telefon:  0 222 230 0537DOOR ES ÇELİK KAPI


Eskisehir'de kendi fabrikalarında dünya standartlarında en iyi ve en yeni üretim metodlarıyla çelik kapı üreten kaliteli bir çelik kapı firması.İstenilen ebat ve ölçülerde dilediğiniz desen ve renkte zamanında teslim garantisi ile üretim yapan firma Eskişehir de ismi duyulmuş çelik kapıcıları arasında yer alıyor.

Çelik Kapı modellerini websitelerinden gezerek görebilir, kendinize ve mekanınıza uygun Çelik Kapıyı değişik modelleri arasından seçebilirsiniz. Dilerseniz  bizzat gidip ürünleri yakından inceleyebilir, ürün kalitesini yerinde görebilirsiniz.

Vizyon olarak üretttiği tüm ürün ve satış sonrası hizmette Türkiye'de en iyilerinden biri olmayı amaç edinmiş olan firma çelik kapı piyasasında yerini sağlama almış durumda.
Adres: Arifiye Mahallesi M.K.ATATÜRK Caddesi no:20/A Eskişehir
Telefon: 0 222 234 19 00


DURNA ÇELİK KAPI
DURNA ÇELİK KAPI, Durnalar Yapı Pls. Metal San. Ve Tic. LTD. STI. ‘nin markasıdır ve Eskişehir Organize Sanayi Bölgesinde üretim faaliyetine devam etmektedir. ISO 9001-2008 kalite belgesine sahip olan DURNA ÇELİK KAPI kaliteyi ve müşteri beklentilerini her şeyin üzerinde görerek Çelik Kapı sektöründe gururla hizmet vermektedir.
Ürün yelpazesinde Çelik kapı ve yangın kapısı olan DURNA ÇELİK KAPI çalışmalarına verdiği önemle her gün kendini geliştirmekte ve müşterilerinin isteyebileceği talep ve ihtiyaç doğrultusunda her türlü ayrıntıyı hayata geçirmeye çalışmaktadır.
Adres: Sivrihisar1 cad. No:53  Odunpazarı Eskişehir
Telefon:0 222 222 26 23

Websitesi:www.durnacelikkapi.com

İKİZLER ÇELİK KAPI


Firma 1996 yılında anahtar ve çilingirlik sektöründe profesyonelce hizmet vermeye başlamıştır. O günden bu güne sektör içerisinde sürekli gelişerek 2007 yılında konusuna çelik kapı ve garaj kapıları sektörünü de katarak yelpazesini genişletmiştir. Ünvanını İKİZLER ANAHTAR & ÇELİK KAPI VE OTOMASYON SİSTEMLERİ olarak değiştirmiştir.
İlk olarak müşteri memnuniyetini amaç edinen firma,altına imzasını atmış olduğu her konuda uzman personeli, yeterli kadrosu ve teknolojik ekipmanı ile tüm müşterilerine ihtiyaçları doğrultusunda uygun çözümler üreterek projeler üzerinde yapılacak işin tanımını müşterilerine göstererek projeye uygun imalat ve montaj yaparak kalitesini gözler önüne sermiştir.
Bu yıllar içerisinde müşterilerine anahtar, kilit, çilingir, oto, kasa, çelik kapı, kumanda, otomatik kapı, hırsız kilitleri ve engel set sektöründe özenle ve güvenle hizmet veren firma kaliteli hizmet anlayışı ile gösterdiği istikrarı daha uzun seneler göstereceğe benziyor.
Adres:Vişnelik Mah. Taşköprü Cad. Manolya Sk. No:1/C
(İller Bankası Karşı Aralığı)
Telefon:0 222 225 40 53 - 0 222 226 32 42
Websitesi: www.ikizlerdoor.comDEMİRTAŞ ÇELİK KAPIAdres: Akarbaşı Mah., Atatürk Cad. 41/A, Arifiye/Eskişehir

Telefon: 0 222  220 3133
Araştırmalarımız sürdükçe buraya Eskişehirin en iyi çelik kapı firmalarını eklemeye devam edeceğiz.Unutmayın sevgili takipçiler bu firmalar bizim şahsi tecrübelerimizden oluşan kendi düşüncelerimizdir.Siz siz olun tanıdığınız güvendiğiniz firmalardan kapınızı alın.Görüşmek üzere...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Akşam 7’den sonra yemek yememek kilo verdirir mi?

Merhaba arkadaşlar saat 19.00 den sonra yemeği keserseniz hücre onarımı ve gençleşmeyi sağlayan iki hormonunuz tam kapasite çalışır. Bu i...