Eskişehirin En İyi İnşaat Yapı Malzemeleri Firmaları Bugün takipçilerimiz için Eskişehirin En İyi İnşaat Yapı Malzemeleri Firmalarını inceleyip bu firmalar ile ilgili detaylı bilgiler vermeye çalışacağız.


Eskişehir de inşaat sektörünün ne kadar geliştiğini artık bilmeyen yok.Her sokak başında yeni bir bina yeni bir yapı yükseliyor.Artık eski tek katlı evler yerini yeni ve kullanışlı dairelere bırakıyor.Tabi bu kadar gelişmekte olan bir sektörde de bir o kadar yeni firma açılıyor.Bu açılan firmaların bazıları çok eski Eskişehirde ismini duyurmaya başarmış kaliteli firmalar olabilirken.Bir kısmı da sadece para kazanma amaçlı müşteri hizmetini ikinci plana atmış olan firmalarda olabiliyor.

   Bizde hem bireysel takipçilerimiz hemde inşaat işiyle uğraşıp,kendi inşaatı için inşaat yapı malzemelerini satın almak zorunda olan firmalara yardımcı olma amaçlı bir yazı hazırladık.Tabi ki her zaman söylediğimiz gibi bu araştırmalar kişisel düşünceler içerir,elbetteki böyle büyük bir şehirde yüzlerce "Eskişehir İnşaat Yapı Malzemeleri Firması" var.Bu firmalar içindede inanıyoruz ki onlarca iyi,kaliteli ve güvenilir inşaat yapı malzemesi firması var.


  Ancak firmalar veya kişiler çalışmak istedikleri firmayı seçerken bu kadar fazla olan inşaat yapı malzemesi firmaları arasında zorlanabilir.Bizde sizi onlarca firma içinde boğulmaktan kurtarıp En iyileri seçmeye çalıştık.Yoksa tabiki birçok iyi firma var.

  Artık "Eskişehirin En İyi İnşaat Yapı Malzemesi Firmalarını" anlatmaya başlayabiliriz :)

ESKİŞEHİRİN EN İYİ 6 İNŞAAT YAPI MALZEMELERİ FİRMASI
Sarıpekmez İnşaat grubu; Yüzlerce konut projesini, aynı zamanda fabrika ve iş merkezi projelerini gerek uygulamacı ve gerek mühendislik, müşavirlik bazında başarılı bir şekilde tamamlamış bulunmaktadır. Kaliteden ödün vermeden, yüksek kaliteyi en ekonomik bir şekilde müşterilere sunarak ve bu amaçla müşterilerini ortak olarak gören bir anlayışla bu güne kadar yüzlerce konutu zamanında teslim eden bir firma.


Çağdaş yaşamın tüm sosyal olanaklarıyla donatılmış, doğa ve kent dokusuyla uyumlu, farklı gereksinim ve zevklere seslenen gözde yaşam biçimleri... Günümüzün gözde yaşam biçimlerini kucaklayan, doğa ve kent dokusuyla uyumlu sağlıklı projeler...Konfor ve duyguyu, teknoloji ve insanı, huzur ve dinamizmi buluşturan çağdaş konseptler.
Firma Adresi:Bahçelievler Mah. Prf. Dr. Orhan Oğuz Cd. No:43 Eskişehir
Telefon:(222) 322 52 52 - 0(222) 322 27 29  "ARPACI KARDEŞLER" kaliteden asla ödün vermeden profesyonel uygulamaları ile endüstriyel yapılar, konut yapıları, bütün alt ve üst yapı taahhüt işleriyle kendini daima ileriye taşımayı hedefleyen bir firma.Kuruluşundan bu yana  gelişen teknolojik ürünleri tüm projelerinde uygulamasını prensip edinen ARPACI KARDEŞLER, Eskişehir 'de ihtiyaçlara uygun hizmetler sunarak ticari ilişkiler bakımından güvenilir, işini eksiksiz ve tam yerine getiren, maksimum müşteri memnuniyeti ilkesi ile  daima kaliteli çözümler sunan bir inşaat taahhüt firmasıdır. 
ARPACI KARDEŞLER İnşaat - Taahhüt ve Yapı Malzemeleri; Ekonomi, Emniyet, Çevre Duyarlılığı ve Estetiği bir arada hayata geçirerek kalite bilinci ve takım anlayışı ile çağdaş teknolojiye egemen, uluslararası standartlarda taahhüt işleri yapan lider bir kuruluş olma amacı ile çalışmalarına devam etmektedir.
Müşterilere beklentilerinin ötesinde bir hizmet sunmak ve hizmet sonrası da sürekli yanlarında olarak müşteri sadakatini sağlamak, pazarda rekabet edebilme yeteneğini maksimum düzeyde tutarak aranır bir firma olmak,firmanın genel amaçları arasında yer almaktadır.
Adımlarını geleceğin ihtiyaçlarını düşünerek atmakta olan şirket kaliteden ödün vermeden yaptığı yatırımla ve tamamladığı eserlerle her geçen gün biraz daha güçlenerek Eskişehir 'de sektöründe öncü bir şirket olmak temel misyonudur.
Firma Adresi:Şirintepe Mah. Yaylapınar Cad. No: 55 Tepebaşı / ESKİŞEHİR
Telefon:0222 320 2821
    KİREÇÇİLER İNŞAAT ve İNŞAAT MALZEMELERİ LTD. ŞTİ. olarak firması inşaat sektörünü kalkınmanın yapı taşlarından biri olarak gördüğü için, projelerinde her zaman en ince detaylara bile büyük önem vererek daima en iyiyi hedeflemeyi çalışmıştır.
    Çağdaş dünyanın beklentilerine en doğru çözümlerle yanıt verirken, gelişimde, başarıda, hizmette ve müşteri memnuniyetinde her zaman sınırları zorlamıştır. 
    İnşaat sektörünün farklı alanlarında her zaman aynı uzmanlık ve deneyimle hizmet verirken, tamamladığı her yeni projenin çevresine ve şirket gelişimine değerler kattığına inandığımız bir şirket.
    Firma çalışmaları da müşteri memnuniyetini en üstte tutmayı prensip edinmiştir. Hizmet verdiği her yeni kurum ve bireyden aldığı tecrübeler ve olumlu görüşler sayesinde hırslı ve azimli çalışmaları ile yoluna devam etmektedir.

Firma Adresi :Gündoğdu Mahallesi Mihalgazi Cad. No :12 ESKİŞEHİR

Telefon:0 (222) 227 16 70 - 0 (222) 227 27 49
"Yıldırım İnşaat Malzemeleri Nakliye" 1970 yılında dedeleri Mehmet Yıldırım tarafından kurulmuş olup kalite istikrar ve güven konusunda hiç bir taviz vermeden babadan oğula geçerek torunlara ulaşmıştır.   


    İnşaat malzemeleri satışı konusundaki 34 yıllık deneyimini 2013 yılında YLD YAPI Firmasını kurarak faaliyet alanını genişletmiştir.


      YLD YAPI kaliteden asla ödün vermeden profesyonel uygulamaları ile endüstriyel yapılar,konut yapıları, bütün alt ve üst yapı taahhüt işleriyle kendini daima ileriye taşımayı hedeflemektedir. Kuruluşundan buyana  gelişen teknolojik ürünleri tüm projelerinde uygulamasını prensip edinen YLD YAPI; ihtiyaçlara uygun hizmetler sunarak ticari ilişkiler bakımından güvenilir, işini eksiksiz ve tam yerine getiren, maksimum müşteri memnuniyeti ilkesi ile  daima kaliteli çözümler sunan bir inşaat taahhüt firmasıdır. 

 YLD YAPI 3 E’ yi yani: Ekonomi, Emniyet ve Estetiği bir arada hayata geçirerek kalite bilinci ve takım anlayışı ile çağdaş teknolojiye egemen, uluslararası standartlarda taahhüt işleri yapan lider bir kuruluş olmak en önemli prensipleri arasında yer almaktadır.
Yetişmiş tecrübeli teknik personel ve makine parkı ile tüm projelerini Kalite Yönetim Sistemi, çerçevesinde başarıyla yürütmek YLD YAPI’ ın taahhüdüdür. 
Müşterilere beklentilerinin ötesinde bir hizmet sunmak ve hizmet sonrası da sürekli yanlarında olarak müşteri sadakatini sağlamak, pazarda rekabet edebilme yeteneğini maksimum düzeyde tutarak aranır olmak var olma amaçları arasında yer almaktadır.   
Adımlarını geleceğin ihtiyaçlarını düşünerek atmakta olan şirket kaliteden ödün vermeden yaptığı yatırımla ve tamamladığı eserlerle her geçen gün biraz daha güçlenmektedir.Firma Adresi: Emek Mahallesi Dilek Caddesi No: 63   -  ESKİŞEHİR

Telefon: 0222 250 16 08


HACIBEKİROĞULLARI NAKLİYAT İNŞAAT VE İNŞAAT MALZEMELERİ MAHRUKAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
1994 yılında ESKİŞEHİR ilinde Hacıbekiroğulları Nakliyat İnşaat Ve İnşaat Malzemeleri Mahrukat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi olarak kurulmuştur. Faaliyet alanında sürekli yenilik, kalite ve hizmet anlayışını gelişen teknoloji ve dünya pazarına uyum ilkesiyle ön planda tutarak çalışmalarına bu doğrultuda devam etmiştir. Alanında lider markalarının bayilikleri ile müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek amacıyla geniş bir stok yelpazesi ile çalışan kuruluş, kaliteden asla ödün vermemektedir.
HACIBEKİROĞULLARI inşaat ve yardımcı malzemelerinin satışını üstlenen bir şirket olarak hedefleri sektöründe , kendini sürekli yenileyerek pazarlama , satış ve satış sonrası tüm süreçlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yenilikçi , gelişime açık kimliği ile saygın güvenilir ve tercih edilen olma özelliğini sürekli arttırarak sürdürmek , deneyimli ve konusunda uzman personeli ile hedeflerini ve başarılarını yükselen bir grafik ile perçinlemektir. HACIBEKİROĞULLARI' nın geçmiş deneyimleri, topluma, müşterilerine ve tüm çalışanlarına karşı sorumluluklarını yerine getirmede en önemli unsurun KALİTE anlayışı olduğunu göstermiştir. HBO küreselleşmenin getirdiği rekabet ortamında kuruluşun mevcudiyetini sürdürebilmesi ve gelişmesi için Kalite Yönetim Sistemi'nin gerekli olduğu bilinci içindedir.


Köklü ve güçlü yapıları ile değişen ve gelişen teknolojiyi sürekli takip ederek , kurumsal kimlik içerisinde , profesyonel ekibi ile kaliteden ödün vermeksizin güvenilir imajını her geçen gün perçinleyerek yoluna devam etmektedir. Firma bünyesinde takım çalışmasını teşvik etmekte farklı fikirlerin gelişmesine olanak sağlamaktadır. Topluma ve çevreye olan saygı öncelikli hedefidir.

Faaliyet gösterdiği sektörde, çalışanları ve müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için uluslararası standartlarda hizmet ve ürünler sunma, rekabetçi büyüme politikası ile firma faaliyette bulunduğu sektör için öncülerden biri olmaktır.
Firma Adresi:71 Evler Mah. Menekşegülü Sk. No:47 Eskişehir

Telefon:0222 227 91 81İSMAİL ARSLAN MAHRUKAT-İNŞAAT-İNŞAAT MALZEMELERİ


1986 yılında "İsmail ARSLAN" tarafından Serdar Mahrukat adı altında katı yakıt ticareti yapmak amacıyla kurulan ve çevresinde gelişen yapılaşmayla birlikte kısa zaman içinde yapı malzemeleri perakende sektöründe de kendini gösteren Serdar Mahrukat 2010 yılında ise "İsmail Arslan Ltd. Şti." olarak değişen firma adıyla birlikte dahada gelişen ticari yapısıyla inşaat ve inşaat malzemeleri sektöründe bayilikler alarak toptan ve perakende hizmeti veren şirket kurumsallaşma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Firma Adresi Merkez:Sütlüce Mahallesi Marmaralı Caddesi No:39/A Tepebaşı-Eskişehir

Telefon: 0 222 322 03 25   Bugün takipçilerimiz için Eskişehir En İyi İnşaat Yapı Malzemesi satışı yapan firmalarını derlemeye çalıştık.Umarız kimseyi üzmemiş,kimseyi kırmamışızdır.En başta söylediğimiz gibi Eskişehirde onlarca iyi inşaat yapı malzemesi satışı yapan firma var.Biz kendi düşüncemizle Eskişehirde ismi en çok duyulmuş ve kendine Eskişehirde sağlam yer edinmiş firmaları toplamaya çalıştık.Çalışacağınız firmaları lütfen çok iyi araştırın her zaman karlı siz çıkın :) Görüşmek üzere...

Eskişehir İnşaat Firmaları


 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Akşam 7’den sonra yemek yememek kilo verdirir mi?

Merhaba arkadaşlar saat 19.00 den sonra yemeği keserseniz hücre onarımı ve gençleşmeyi sağlayan iki hormonunuz tam kapasite çalışır. Bu i...