Evde Kaş Nasıl Alınır-Resimli AnlatımNe kadar kolay gibi gözükse de kaş almak aslında hanımların korkulu rüyasıdır.Biz bayanların en dikkat çeken yerlerinden biri olan hatta en önemlisi diyebileceğimiz kaşlar oldukça önemlidir.Bu nedenle de bu yazımızda kaş nasıl alınır?Bu konuya resimli bir şekilde değineceğiz.Evde Kaş Nasıl Alınır?
Kaşlar bir bayanın gözlerini ortaya çıkaran ilgiyi gözler üstüne çeker. Kaşlar yüz şeklimizi de ortaya çıkarır. Bitmek bilmeyen ev işleri özellikle çalışan bayanların zaman sıkıntısı çekmeleri kuaför de zaman kaybetmek sıra beklemek istediğimiz kaşlar ortaya çıkmayınca yaşanan stres anlatmakla bitmez. 
Bayanlar size tavsiyem kaşlarınız kendiniz alın birkaç denemeden sonra istediğiniz kaşlara sahip olabilirsiniz. Zaman kaybetmeden maddi olarak da paranız cebinizde kalmasının mutluluğunu da yaşayacaksınız. Yapmamız gerekenler kendimize güvenmek ben yapabilirim bu kaşları deyip işe başlamak.
İlk önce aynanın karşısına geçip makyaj temizleme pamuğunu ılık suya batırıp kaşlarımıza sürmek bu işlem düzgün kaş almanızı ve acı çekmemenizi hafifletecektir.


Sonraki adım kaşlarımızı yukarı doğru kaş fırkasıyla yukarı doğru kaldırıyoruz fazla olan kaşları kesiyoruz aynı boyuta getirin kaşlarınızı fırçayla yukarı kaldırın bu işlem kaşlarınızı aynı orana gelince kadar devam edin kısa kesmemeye dikkat edin.Ondan sonra yüzünüzün şekline göre cımbız yardımıyla kaşlarınızı almaya başlayın eğer gür kaşlara sahipseniz cımbızla alacak vaktim yok diyorsanız küçük ağda bantlarını kaş arası ve kenarlarını alabilirsiniz ya da ip kullanmasını biliyorsanız uygulayın ama size önerim yeni kaş almaya başlamayı öğreniyorsanız cımbız kullanın yavaş yavaş kaşlarınızı alın acele etmeyin. Konsantre olun ve kaşlarınız ortaya çıkıncaya ve istediğiniz şekil ortaya çıkıncaya kadar devam edin. Aldıktan sonra eğer kalın kaşlarım halen diyorsanız tekrar fırça yardımıyla kaşlarınızı yukarı doğru fırça yardımıyla kaldırın makasla kesin istediğiniz incelikte ortaya çıkıncaya kadar. Kaş işleminizi bitince ılık suyla kaşlarınızı yıkayın nemlendirici krem uygulayın ve yeni kaşlarınızın keyfini çıkarın kendinizle gurur duyun başardınız.Bu yazımızda kaş alma tekniklerine yer verdik.Umarız sizlerde evde kaş alma konusunda bilgilenmiş ve çok daha kolay bir şekilde ağda yada ip ile kaş alma yöntemlerini öğrenmişsinizdir.


İlginizi Çekebilir: Limonlu Su İle Zayıfladım

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Akşam 7’den sonra yemek yememek kilo verdirir mi?

Merhaba arkadaşlar saat 19.00 den sonra yemeği keserseniz hücre onarımı ve gençleşmeyi sağlayan iki hormonunuz tam kapasite çalışır. Bu i...