Genç Kızlar için harika Elbise Modelleri


Genç kızlar her zaman, her ortamda dikkat çekmek isterler. Onların bu çekiciliğini arttıran şey ise, üzerinde taşıdığı elbise modelleridir. Bu elbiseler; lise mezuniyetlerinde, üniversite mezuniyetlerinde, doğum günü partilerinde, düğünlerde, özel yemeklerde kullanılmak üzere çeşit çeşit desen ve modele sahip olarak, butiklerde ya da giyim mağazalarında yerini almaktadır.


 Genç kızlar, kadın abiye elbiselerinin yanında daha sade ve daha cıvıl cıvıl renklere sahip elbiseler giymek isterler.
 Kadın abiye elbiselerinde kullanılan taş detayları, uzun kuyruklar, parlak saten kumaşlar, genç kızlar tarafından daha az tercih edilir. Genç kızlar genelde mini elbiseleri beğenerek giymektedirler. Uzun elbiseleri daha klasik yerlerde giymeyi tercih ederler.


Genç  kızlar canlı renkleri elbiselerde kullanmaya bayılırlar. Puantiyeler, çiçek desenleri, çizgili desenler, asimetrik kesimli elbiseler genç kızların en çok tercih ettiği elbiselerin başında gelmektedir.  Pembe, mavi, pudra pembesi, yeşil, turuncu gibi renkler hem günlük hem de özel yerlerde genç kızlar tarafından tercih edilen renkler arasındadır. Straplez kesimli elbiselerin bel kısmı daracık inerken, aşağıya kadar inen ve gelinlik gibi kabarık duran bir etek kısmıyla şık olmak için dikilmiş bir modeldir. Bu mini elbiseler, genç kızları şık ve zarif gösterecektir. 


Bu elbiselerin altına giyilen platform topuklu ayakkabılar, hem bacak boyunu ortaya çıkaracak hem de elbisenin şıklığına şıklık katacaktır.  Ayrıca kayık yaka inen dar kesimli elbiseler, diz boyunda biterek, bütün vücut hatlarınızı ortaya çıkarırken, sizi hep bir adım önde tutacaktır. Bu kayık yaka inen, kadife ya da sade bir kumaştan dikilen elbiseler, stiletto tarzı ayakkabıyla tamamlanarak sizin şıklığınızı da tamamlayacaktır.  Günlük olarak da genç kızların tercih ettiği, askılı ince kumaşlı ya da kot elbiseler, genç kızların güzel bir görünüme kavuşmasını sağlayacaktır. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Akşam 7’den sonra yemek yememek kilo verdirir mi?

Merhaba arkadaşlar saat 19.00 den sonra yemeği keserseniz hücre onarımı ve gençleşmeyi sağlayan iki hormonunuz tam kapasite çalışır. Bu i...