Kırmızı Abiye Elbise ModelleriKırmızı renginin asaleti herkes tarafından bilinir. Bir de kadınlar bu kırmızı rengi taşıyarak, bir davette, yemekte, adeta bir yıldız gibi parlar ve dikkat çekerler. Kadınlar iddialı görünmek isterler, bu nedenle düğünlerde, kokteyllerde abiye elbise giyerek bu isteklerini tamamlarlar. Abiye elbiselerin taşıdığı iddia kırmızı ve bordo renklerinde tamamlanır. 


Abiye elbiselerde, swarovski taş detayı, inci detayı, tül detayı, dantel detayı, sırt ve göğüs dekoltesi detayı, yırtmaç detayı gibi iddiaya yönelik olarak pek çok detay ortaya çıkmaktadır. Bütün gözlerin üstünüzde olmasını ister misiniz? Kırmızı rengiyle bu dikkati üstünüze çekebilirsiniz. Kırmızı kadife, saten, tül elbiseler şıklığınıza şıklık katacak. En şık siz olacaksınız. Herkes sizi konuşacak. Kırmızı abiye elbiseler; boyundan askılı, omuzları açık, sırtı açık, kalp yaka olarak pek çok çeşide göre sıralanmıştır. 


Mini, kırmızı abiye elbiseleri, bacak boyunu ortaya çıkarmak isteyen bayanlar kullanabilir. İddialı bir duruş sergilemek istiyorsanız eğer mini gece elbiseleri tam size göre. Ama biraz ciddi, gizemli, çekici durmak istiyorsanız balık model kırmızı abiye elbiseleri, ya da tek omuz kırmızı abiye elbiseler ve yahut da upuzun bir kuyruğa sahip elbiseleri, düğün salonunda ya da davet mekânında rahatlıkla ve iddiayla kullanabilirsiniz.

 Uçları fırfırlı ya da drapeli kırmızı abiye modelleri de seçenek olarak karşınıza çıkmaktadır. Vücudunuza uygun olarak, belden dar olan, mesela balık model elbise seçerseniz, bütün vücut hatlarınız ortaya çıkacaktır. Ama vücudunuzda şikâyetçi olduğunuz yerler varsa, onları ortaya çıkarmak istemiyorsanız, göğüs altından itibaren pileli ya da aşağıya doğru salaş giden, tüllü bir abiye modeli seçmelisiniz. Diz altı kalem formunda gelen elbiselerde de yırtmaç detayının olmasıyla mükemmel bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Kırmızı abiye elbisenize uygun, kıpkırmızı bir rujla o davetteki ya da düğündeki yıldız işte sizsiniz!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Akşam 7’den sonra yemek yememek kilo verdirir mi?

Merhaba arkadaşlar saat 19.00 den sonra yemeği keserseniz hücre onarımı ve gençleşmeyi sağlayan iki hormonunuz tam kapasite çalışır. Bu i...