PARMAK ARASI BAYAN SANDALET MODELLERİ

                             

Yaz gelince kendimizi parmak arası sandaletlerle sahillere, yeşilliklere atarız. Doğanın tüm güzelliklerinden faydalanmaya çalışırız. Her taraf yemyeşildir, güneş güzel yüzünü gösterir, birçok yerden gece sefası kokuları gelir ve deniz dalgası o eşşiz şarkısını söyler.


 Yaz gelince ruhumuz da ısınır, içimiz içimize sığmaz. Bir senenin yorgunluğunu atmak için kendimizi tatile yoğunlaştırırız. Kimimiz yazlıklarımıza gideriz kimimiz otelde tatil yapmayı tercih ederiz. Yazın tadını ruhumuzda da hissederiz.
Bu önemli zamanlarda giydiğimiz kıyafetlerimizin de bizi rahat hissettirmesi çok önemli. Kısa şortlar, etekler, tiril tiril uçuşan elbiseler, ince gömlekler, tişörtler. Eğleniriz, dans ederiz, kitap okuruz, kendimizi dinleriz. Her şey bu kadar huzurluyken ayakkabılarımızın da bize aynı huzuru vermesi önemlidir. 

Özellikle çorapsız giydiğimiz ayakkabılar yaz aylarında bizim kâbusumuz olur. Ayağımızı vuran ayakkabıları bir daha giymek istemeyiz. Yara olmuş ayaklarımızın acısını çekmekten büyük işkencedir yaz aylarında.

Yaz aylarında en çok tercih edilen ayakkabı modeli parmak arası bayan sandaletleridir. Bu ayakkabılar diğer ayakkabılardan daha çok önemi vardır. Çok çabuk yara olan ayaklarımızı doğru ayakkabı seçimiyle bu işkenceden korumamız gerekir. 


Özellikle parmak arası sandalet ayakkabı alırken ayağımızı sürtmemesine dikkat etmeliyiz. Fazla sert malzemeden yapılan ayakkabılar maalesef ayakları yara yapar. Bir kere yara olan ayak da bir hafta iyileşemez. Durum böyle olunca ayakkabı giymek işkence haline gelir. Kaliteli parmak arası terlikleri seçmeliyiz ve yazın tadını çıkarmalıyız.

1 yorum:

  1. Merhaba aradigim sandalet modeli sizi diye bizde var nadilnsatin alabilirim siyah polaris marka tek parmak arasi sandalet

    YanıtlaSil

Akşam 7’den sonra yemek yememek kilo verdirir mi?

Merhaba arkadaşlar saat 19.00 den sonra yemeği keserseniz hücre onarımı ve gençleşmeyi sağlayan iki hormonunuz tam kapasite çalışır. Bu i...