Pierre Cardin Gelinlik Modellerini makalee.net inceledi
            Pierre Cardin  gelinlik modelleri yeni seçenekleri ile piyasada satışa sunulmaya başlandı. Özellikle prenses modeli diye adlandırdığımız belden itibaren kabararak aşağıya doğru inen gelinlik modellerinin yine bu kreasyonda ön planda olduğunu görüyoruz. Beyazın asilliği parlak swarovski taşlarla zenginleştirilmiş olup gelinliklere daha zengin ve zarif bir görüntü kazandırılmıştır. Genellikle beyaz olarak tercih edilen gelinlik modellerinde özellikle straplez modeller ön plana çıkıyor. Göğüs kısmı taşlarla işlenmiş ve karın kısmında ise tül kumaş ile hareket katılmış olan gelinlikler Pierre Carden’in yeni kreasyonunda yerini alıyor.


 Bunun yanında gelinlik modasında eskiye dönülen bir moda da bu kreasyon içerisinde yer alıyor. Özellikle de kolları ve dekolte kısımları dantel ve tüller ile kapatılmış olan gelinlik modelleri en çok tercih edilen gelinlik modelleri arasında yer alıyor. Sırt dekoltesi bulunan ve çapraz bağlarla aşağı doğru giderek dekoltesi azalan gelinlik modelleri bayanların modern ve şık görünmesini sağlıyor. 

Son yıllarda göbek dekoltesi tül ile kapatılan gelinlik modelleri de sıra dışı olmak isteyen gelin adaylarının dikkatini çekiyor. Fransız ve İngiliz dantelleri ile zenginleştirilmiş çok kabarık olmayan elbise formunda fakat biraz kabarık olan gelinlik modelleri de oldukça dikkat çekiyor. 


Gelinliklerin etek uçları ve duvağın uçlarının birbiri ile aynı olduğu gelinlik modelleri son zamanların en çok ilgi gören gelinlik modelleri arasında yer alıyor. Gelinlik modeli seçiminizi yaparken kusurlarınızı göz önünde bulundurmalı ve vücut proporsiyonunuza en uygun olan gelinlik modellerini tercih etmelisiniz. Doğru bir gelinlik seçimi yapıldığında olduğunuzdan daha zayıf ve uzun görünebilirsiniz.  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Akşam 7’den sonra yemek yememek kilo verdirir mi?

Merhaba arkadaşlar saat 19.00 den sonra yemeği keserseniz hücre onarımı ve gençleşmeyi sağlayan iki hormonunuz tam kapasite çalışır. Bu i...