Yeni Çıkan Tektaş Pırlanta Modelleri İncelememiz

                                             

Bayanların hayali olan tektaşlar bu yıla da damgasını vuruyor yeni tektaş pırlanta modellerinin yanı sıra tektaş alıcıların beğenisi üzerine yeni modeller tasarlanmış hepsi birbirinden güzel ve göz alıcı özellikleri ile bunları görünce bayılacaksınız. 


  Yılların tecrübesi ile hazırlanan tektaşlar evlilik tekliflerinde yıl dönümler bir bayana alınacak en güzel hediyelerden bir tanesi …  Bayanların hayır diyemeyeceği tektaş ile harika sürpriz hazırlayıp sevgilinizi ya da eşinizi çok mutlu edebilirsiniz. Yenilen yıl ile birlikte modeller de yenileniyor. 

Tektaş modelleri yeni tasarımları ile bu yıl en çok taşlı, burgulu tırnaklar yana doğru uzun modeller ön planda yer alması bekleniyor.  Koleksiyonlara bakıldığında hepsi birbirinden güzel olan bu tek taşlar başınızı döndüreceğe benziyor.


 Işıltısı gözleri alıyor, zarafeti güzelliğinizi ve kıyafetinizi tamamlıyor. Tektaşların fiyatları taşının büyüklüğüne, küçüklüğüne, kesimine ve modeline göre değişiyor.  Bu sene en trend olan modeller arasında kalp figürlü modern tektaşlar yer alıyor.  Tektaş ile mutluluğunuza mutluluk katıp , aşkınızı ödüllendirmeye ne dersiniz? J Birbirinden farklı şık modelleri ile yüzük çeşitlerini karat, pırlantada seçeceğiniz taşın rengi ve berraklığına göre dilediğinizi satın alabilirsiniz.


 İşlemeli pırlanta tektaş yüzük ,efektli tektaş yüzük  modelleri bayanların kalbine giden yolda yardımcı olmaya aday J şıklığınızı ,zarafetinizi gösteren tek taş yüzüğünüz ile parlamak istemez misiniz. ? Bu yılın çok özel koleksiyonu inceleyip tektaşınıza kavuşabilirsiniz. Birisi alsın diye de beklemeyi bayanlar tektaşımı kendim havası da bir başka.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Akşam 7’den sonra yemek yememek kilo verdirir mi?

Merhaba arkadaşlar saat 19.00 den sonra yemeği keserseniz hücre onarımı ve gençleşmeyi sağlayan iki hormonunuz tam kapasite çalışır. Bu i...