Açıkhan İnşaat Yunusemre Caddesi Projesi Bitmek Üzere !

 
 "Açıkhan İnşaat"ve "Aydoğanlar İnşaat" ortak yapımı Yunusemre Caddesi Projesi "Hürriyet Apartmanı" inşaatı bitmek üzere.Eskişehirin en önemli ve değerli noktalarından biri olan Yunusemre Caddesinde sıkı ve yoğun çalışmalar eşliğinde başlayan projede  sona yaklaşıyor.
    İnşaatın başladığı günden itibaren Eskişehir halkının merakla beklediği yapının ismi "Hürriyet Apartmanı" oldu.Eskişehirin merkezinde her yere ulaşımın çok kolay olduğu bölgede gerek mimarisi gerek ise daire özellikleri ile dikkatleri üzerine çeken projede geniş ve ferah bir aile ortamı oluşturulması ön planda tutulduğu gözlemleniyor.

    Yunusemre Caddesi Projesinde 4+1 daireler bulunuyor.Bu yapıyı eşleri ile gören hanımların artık çocuk odasını nereye yapacağım yada misafir odamız olmayacak mı gibi sorular ile eşlerini terletmesi artık imkansız hale geliyor:)Dairelerde kullanılan malzemeler de kalitesi ile dikkat çekiyor.Örneğin yaşamak istediğiniz bu 4+1 ferah ve geniş evde kullanacağınız seramikleriniz "Vitra" bataryanız ise"Artema" marka.Gerçekten de Açıkhan İnşaat ve Aydoğanlar İnşaat müşterilerini memnun etmek ve temiz bir hizmet vermek amacıyla kullandıkları malzemelerde kendi alanlarında en iyi olan markaları seçerek müşteri memnuniyeti en üst planda tutmuşlar..


Hanımların en çok dikkat ettiği noktalardan biri olan banyo bu projede hata kabul etmez düzeyde oluşturulmuş.Ebeveyn Banyosuna sahip dairelerde gerek moda ve trendlere uyumluluk gerekse tasarım yönünden üst düzeyde olan banyolar gerçekten dikkat çekmeyi başarıyor..Kullanılan klozetler ise asma duvar özellikli olup bu kadar iyi bir banyo tabiki hanımların yüzünü güldürüyor.

Dairelerin ısınma ile ilgili hiçbir sorunu olmaması amaçlanan projede "Sinerji Cam"  kullanılmış olup yerler ithal laminant parkeden oluşuyor.Ailenizle huzurlu ve mutlu bir hayat geçirebileceğiniz işten geldiğiniz zaman  günün yorgunluğunu keyifle atabileceğiniz bir daire.

İsterseniz birazda hanımların en çok merak ettiği "Mutfak" konusuna girelim:) Bence bu proje hoşunuza gittiyse ve yeni bir ev alma hayaliniz varsa bu dairelerin mutfağını gidip yerinde görün."Açıkhan İnşaat" ve "Aydoğanlar İnşaat"ın profesyonel hizmet veren ekibi size bir telefon kadar yakın.


Açıkhan İnşaat Tel : 0 222 230 35 55

Aydoğanlar İnşaat Tel: 0 222 230 63 96

Unutmayın güzel ve kaliteli projelerde evler hızla satılır.Elinizi çabuk tutmakta fayda var :) Görüşmek üzere.

2 yorum:

 1. Gülcan İmrek5 Mayıs 2015 12:25

  Banyoya bayıldım çok güzel olmuş fiyatlar nasıl ?

  YanıtlaSil
 2. Aşağıdaki telefonlardan bilgi alabilirsiniz

  Açıkhan İnşaat Tel : 0 222 230 35 55
  Aydoğanlar İnşaat Tel: 0 222 230 63 96

  YanıtlaSil

Akşam 7’den sonra yemek yememek kilo verdirir mi?

Merhaba arkadaşlar saat 19.00 den sonra yemeği keserseniz hücre onarımı ve gençleşmeyi sağlayan iki hormonunuz tam kapasite çalışır. Bu i...