ATV Avrupa Spikeri Erol Bey İle Röportaj Yaptık :)


Makalee.net olarak Almanya ve Türkiye de televizyon ve eğlence dünyasının tanınmış isimlerinden olan daha önceden Eskişehir için ATV Avrupa adına güzel bir belgesel yapan Prestij Müziğin sahibi sayın "Erol Uzvanık" ile keyifli ve eğlenceli bir gün geçirdik.Siz değerli takipçilerimizin de hoşuna gideceğini umduğumuz karşılıklı röportaj niteliğindeki yazımızı sizlerle paylaşmak istedik:)Erol Bey ile sabah 10.30 sularında Espark önünde buluştuk ve her ne kadar kahvaltı saati için geç olmasada  Erol Bey ısrarla Eskişehir'in çiğböreni çok özlediğini belirterek hem kahvaltı hemde brunch tarzında güzel bir çiğbörek yemek istediğini belirtti:) Tabi Erol Beyi kırar mıyız hiç? Birlikte öncelikle Eskişehir'in en iyi çiğbörekçileri arasında yer alan "Papağan Çiğböreğe" gittik ve afiyetle sıcak sıcak gelen çiğböreklerimizi yedik :) 


Erol Beyin kahvaltı sonrası vazgeçilmez lezzeti sade nescafe ve yanında sade soda eşliğinde güzel bir sohbet amacıyla  adalarda bulunan ve gerek sakinliği gerek ise hizmet anlayışından dolayı memnun kaldığım"Alkara Cafe" ye gittik.Ben kendimi bildim bileli sade nescafe içemediğim için Erol Beye sütlü nescafe ile eşlik etmek durumunda kaldım :)İsterseniz yapmış olduğumuz sohbete geçmeden önce Erol Beyin bazı çalışmaları ve Erol Beyi daha yakından tanımak isteyen takipçilerimiz için bazı videolarını inceleyelim.

ATV AVRUPA DEVR-İ ALEM PROGRAMI ESKİŞEHİR BELGESELİ-EROL UZVANIKGüzel Eskişehirimizi tüm avrupaya şahane bir çalışma ile tanıttığı için Erol Beye tekrar teşekkürlerimizi iletiyoruz. :)


İSMAİL YK RÖPORTAJI VE SEVGİLİLER GÜNÜ ÖZEL PROGRAMI
EROL BEYİN AVRUPADA YAPMIŞ OLDUĞU YARIŞMA PROGRAMI PAZAR YERİ


Daha birçok proje ve kaliteli işte yer alan Erol Beyin diğer tüm videolarını internet üzerinden inceleyebilirsiniz.Artık geçelim sohbetimize :)


Ben: Erol Bey uzun yıllardır Almanya da yaşıyorsunuz.Bir Eskişehirli olarak Türkiyeyi ve Eskişehir'i özlüyor musunuz?Erol Bey: Hiç insan memleketini özlemez mi :) Keşke tüm işlerimi ve projelerimi Eskişehirden yürütebilsem.Bazen gerçekten çok özlüyorum.Ayrıca çoğu akrabam Türkiyede yaşıyor.Herkesi çok özlüyorum.Özellikle yeğenim hep burnumda tütüyor :)

Ben:Peki Türkiyede mi daha çok tanınıyorsunuz yoksa Almanya da mı?

Erol Bey:Açıkçası Almanyada çok daha fazla tanıyor insanlar beni yolda önümü kesip fotoğraf çekinmek istiyorlar.Türkiyede de tanıyorlar tabi ama Almanya gibi değil tabiki.

Ben:İşler güçler nasıl gidiyor?Yeni Proje var mı?

Erol Bey: Vallahi Sercancım en son bir reklam filminin yapımcılığını üstlendim ve güzel bir iş ortaya çıkartık.Şu ara biraz kendime vakit ayırmak istiyorum.Ama önümüzdeki günlerde sürpriz bir projeyle tekrar birlikte olacağız.

Ben:Sürpriz proje mi :) Biraz bahsetmeniz mümkün mü acaba?

Erol Bey:Henüz projeyi açıklama aşamasına gelmedik ama kesinleştiğinde ilk sana söyleyeceğim söz :)

Ben:Teşekkür ederim :) Almanyada bu kadar başarılı olmanızın sırrını neye bağlıyorsunuz?

Erol Bey:Düzgün iletişime ve doğru insanlarla çalışmaya bağlıyorum.Çünkü ekibim olmasa bu kadar başarılı olamazdık.

Ben:Konuşma tarzınızı herkes çok beğeniyor ve ilgi çekiyor.Herhangi bir eğitim aldınız mı?

Erol Bey:Hayır herhangi bir eğitim almadım.Ama kendimi hep geliştirdim.Her zaman doğru ve düzgün bir dille konuşmaya çalıştım ve zamanla bu noktaya ulaştı.


Ben:Sizi yakından takip ediyoruz.Prestij müzik Türkiyede meşhur olmuş ünlü sanatçıların uğrak mekanı oldu.Bunu neye bağlıyorsunuz?

Erol Bey:İnsanlar meşhur olunca herkesin tavrı onlara karşı değişiyor ve bu tavırdan bir süre sonra ünlü insanlar rahatsız olmaya başlıyor.Ancak Prestij Müzikte kendilerini çok rahat hissediyorlar.Sanırım bu yüzden de ünlüler Prestij Müziği seçiyor.

Ben:Kahvelerimiz bittiğine göre bir Adalar turu yapmak ister misiniz :)

Erol Bey:Tabiki isterim zaten ben yürüyüş yapmayı ve gezmeyi çok seviyorum.Sohbetimize gezerken devam edebiliriz.

Ben:Genç girişimci arkadaşlarımız için tavsiyeleriniz var mıdır?

Erol Bey:Her zaman çok çalışsınlar.Asla pes etmesinler.Birgün mutlaka başarıya ulaşacaklardır.

Ben:Bu güzel sohbet için teşekkür ederim.Ne yapmak istersiniz?

Erol Bey:"Yenilmezler ultron çağı" filmini izleme şansım olmadı.Eğer istersen sinemaya gidelim.

Ben:Tabiki neden olmasın ben izlemiştim ama tekrar tekrar izlenmesi gereken şahane bir film.

Erol Bey ile "Özdilek Avm Cinetime Sinemaları"nda güzel bir film izledikten sonra Erol Beyin yeğeni aradı ve birlikte yeğeninin evine gittik.Gerçekten çok güzel ve eğlenceli bir gün geçirdik.Bu güzel gün için Erol Bey'e sonsuz teşekkürler.Bir başka araştırmamız yada röportajımızda görüşmek üzere :)
1 yorum:

  1. Harika bir röportaj olmuş keşke çok daha fazla resim ekleseydiniz Ulmden selamlar :)

    YanıtlaSil

Akşam 7’den sonra yemek yememek kilo verdirir mi?

Merhaba arkadaşlar saat 19.00 den sonra yemeği keserseniz hücre onarımı ve gençleşmeyi sağlayan iki hormonunuz tam kapasite çalışır. Bu i...