Eskişehir En İyi Cam Balkon Firmaları"Eskişehir En İyi Cam Balkon" dediğiniz zaman aklınıza ilk hangi firma geliyor?Büyük ve birçok firmayı barındıran bir şehir olan Eskişehir'de en iyi cam balkon firmalarını bulmak kolay iş değil.Çünkü çok fazla firma var ve eğer herhangi bir araştırma yapma şansınız olmadı ise işiniz çok zor :) Bizde sizlere yardımcı olabilmek ve takipçilerimize fikir verebilmek amacı ile kendi kişisel düşüncelerimiz ile "en iyi cam balkon"firmalarını araştırdık.


Her yazımızda belirttiğimiz gibi sizin düşündüğünüz veya aklınızdan geçen firma bu listede olmayabilir.Herksin kişisel düşüncesi farklı olabilir.Bizde bu yüzden listemizi şahsi fikirler doğrultusunda oluşturduğumuzu bir kere daha belirtmek isteriz.

Son yıllarda klasik balkonlar yerini cam balkonlara bırakmaya başladı.Bunun en önemli sebebi hem dış görünüş açısından çok daha estetik olması hemde balkonda vakit geçirirken istediğiniz zaman camları kapatarak soğuk veya rüzgardan etkilenmeden balkon keyfinize devam edebilme olanağınızın olmasıdır.Günümüzde cam balkon sektörü o kadar gelişti ki ana resimde olduğu gibi yabancı ülkelerde yüksek binalara cam balkon projeleri uygulayarak turist çekmeye başladılar.İnsanlar bu yapılara çıkarak resim çekinmek için binlerce dolar ödüyor.Bizlerde cam balkon sektörü bu kadar gelişmişken "Eskişehir en iyi cam balkon firmaları"nı incelemek istedik.Umarız yaptırmak istediğiniz yeni cam balkonunuz tam istediğiniz gibi olur :)

Cam Balkon Nasıl Yapılır VideosuESKİŞEHİR'İN EN İYİ CAM BALKON FİRMALARI

ESVERA CAM BALKON SİSTEMLERİ

Eskişehir cam balkon firmaları genellikle Atatürk Bulvarı bölgesinde olduğu için nişanlım ile birlikte hem gezinti hemde aradığımız hizmeti veren cam balkon firmasını bulma amaçlı kısa bir gezintiye çıktığımızda karşımıza çıkan ve bizi bu arayıştan kurtaran kaliteli ve güven veren bir firma olarak Esvera Cam Balkon nişanlım ve benim çok dikkatimizi çekti.

Bunun en büyük nedenlerinden biri gezdiğimiz birçok firmada satış elemanları günde onlarca kişiyle uğraştıkları ve her birine ayrı ayrı ürün tanıttıkları için ister istemez bir isteksizlik gözlemledik ve bizim gerçek alıcı müşteri olup olmadığımızı anlamaya çalıştıklarını sezdik.Ancak Esvera Cam Balkon'da durum çok farklıydı.Sanki günün ilk müşterisiymiş ve çok büyük bir sipariş verecekmişiz gibi ilgilenip ürünleri en ayrıntısına kadar tanıttılar.

Bu durumun şans eseri kaliteli bir satış danışmanına denk geldiğimizi düşünürken 20-25 yaşlarda genç birinin sadece kapıdan fiyat sormasını bile bir başka satış danışmanının en kibar ve açıklayıcı bir şekilde anlatmasıyla buranın gerçekten iyi bir mağaza olduğunu anladık.Adamlar müşteri ayırmıyor,bu bir şey almaz yada bu müşteri kesin alır tavrında olmuyorlar.Ne olursa olsun aynı kaliteyi tüm müşterilerine göstererek farkını ve kalitesini ortaya koyuyor.Buda insanı rahatlatıyor ve firmaya güven duymamızı sağlıyor.

İnanın Eskişehir'de büyük bir satış danışmanı sıkıntısı var.Firmalar bu soruna çözüm üretebilse satışları bence en az %30 artacak ama nerede suratsız,isteksiz,kariyer hedefi olmayan insanları bulsalar daha ucuz ücret vermek için satışın başına bu tür insanlar koyuluyor ve sonunda firmada,müşteride kaybediyor.Esvera Cam'da bu işin eğitimini almış dürüst ve güvenilir insanlar görünce açıkçası çokta fazla kumar oynamak istemedim ve cam balkon siparişimizi buradan vermeyi düşünmeye başladık.Tabi bu sadece bir düşünceydi Esvera Cam yetkilileri ile görüşmemiz sonunda bırakın cam balkon konusunda bizi ikna etmeyi gün sonunda birde duşa kabin siparişi verdik ve bize göstermiş oldukları ödeme kolaylıkları ve kaliteli hizmet için teşekkür ettik.

İşte bu kadardı.Evet satış yapmak bu kadar kolay.Yeterki kaliteli ve özverili iş yapın.Yaptığınız işi sevin.Eskişehir'de birçok kaliteli CaCam firması ile karşılaştık ve aralarında mukayese ettik.Biz kararımızı Esvera Cam'dan yana kullandık ve göstermiş olduğu hizmetten gayet memnun kaldık.Sizlerde ölçün biçin diğer firmaları da araştırın ve kararınızı öyle verin.Aşağıda diğer dolaştığımız kaliteli cam balkon firmalarını bulabilirsiniz.Bu arada Esvera Cam'ın iletişim bilgilerini verelim.

Adres:Akarbaşı Mah. Atatürk Blv. No:44/E / Eskişehir
Tel:0222 230 26 89-0536 995 26 10
Web Site
ÖZ KAFKAS CAM BALKON "Öz Kafkas Cam Balkon" Eskişehir'de cam balkon sektörünün tanınmış firmalarından biri.Yapmış olduğu işleri inceleme fırsatımız bulduğumuz firma açıkçası benim ve nişanlımın hoşuna gitti.Kalite kadar fiyatında önemli olduğunu neredeyse her yazımda belirtiyorum.İstediğiniz kadar kaliteli ürünler ortaya koyun,eğer siz 5 liralık ürüne 15 lira isterseniz,maalesef insanlar sizden uzaklaşır.Öz Kafkas Cam'da fiyatlarda uygun düzeyde olduğunu söyleyebilirim.Göstermiş oldukları referanslarda gayet iyi olan bu firmayı araştırmanız gereken firmalar arasına rahatlıkla koyabilirsiniz.

Telefon:05065016501
Adres:Muttalip Caddesi No: 31 Eskişehir(Atatürk Ortaokulu Bitişiği)ALP CAM BALKON
"Alp Cam Balkon" bizim için ilk dikkatimizi çeken özelliği bahçeleri de cam ile kapatıyor olması oldu.Diğer firmalarda tabiki bunu yapabiliyor ama Alp Cam da bu durumun fazlalığı dikkatimizden kaçmadı.Eskişehir'de tanınmış ve sağlam referanslara sahip olan firma kaliteli işler ortaya çıkarıyor.Sizde "Cam Balkon" ihtiyacınız olduğu zaman uğramanız gereken firmalardan biri Alp Cam Balkon olabilir.

Telefon:0222 225 02 21 
Adres:Vişnelik Mh. Atatürk Blv. No:78/A EskişehirTEZCANLAR CAM BALKON"Tezcanlar Cam Balkon" da karşılaştığımız güleryüz bizi memnun etti.Müşterileri ile gayet ayrıntılı bir şekilde müşterilerine zaman harcayarak ilgileniyorlar.Kalite ve işçilikte bizi tatmin etti.Bizde kendilerine listemizde yer vermeye karar verdik :) 

Telefon: 0 222 221 11 55
Adres: Cumhuriye Mahallesi Kırım Caddesi 14/A ESKİŞEHİR
ERKAPEN CAM BALKON"Erkapen Cam Balkon" Eskişehir merkezde ulaşımın kolay olduğu bir noktada bulunuyor.Güzel işler ortaya koyan firma bizi gerek ilgileri gerek ise fiyatlar ile mutlu etmeyi başardı.

Telefon:0222 230 60 17
Adres:İstiklal Mah. Konuk Sok. No: 31 /A / ESKİŞEHİR

Firmaları dolaşma ve araştırma sürecimiz devam etmektedir.Önümüzdeki günlerde yeni firmalar listeye eklenecektir.

Eskişehir'de Cam Balkon Firması Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

-Eskişehir'in bilindik firmaları ile çalışın

-Önce kaliteyi sorgulayın daha sonra ücretini sorun.

-Satış sonrası destek hizmeti hakkında mutlaka bilgi alın.

-Ne kadar sürede işin tamamlanacağı hakkında detaylı bilgi isteyin

-Firmadan yapmış olduğu işler ile ilgili referans isteyin.

-Mümkün olursa firma referansları ile görüşüp bilgi almaya çalışın.

-Peşin para çalışacaksanız asla paranın tümünü iş bitmeden vermeyin.


Zamanımız oldukça Sercan-Nurcan ikilisi olarak "Eskişehir'in en iyi cam balkon firmaları'nı gezmeye ve araştırmaya devam edeceğiz.Sizlerde düşüncelerinizi konu altına yorum yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

6 yorum:

 1. Teşekkürler +++

  YanıtlaSil
 2. 1-2 firma daha girmeli listeye bence

  YanıtlaSil
 3. Bizde cam balkon yaptıracağız güzel çalışma olmuş teşekkür ederiz

  YanıtlaSil
 4. Sivrihisar Cd. Bayraktar Cam Balkon buraya da bi uğrayın derim. Farklı açma kapama kolları ve kilit sistemleri var.

  YanıtlaSil
 5. Valla biz Öz Kafkas a yaptırdık
  3 senedir sorunsuz olarak çalışmakta
  SayemiZde 6 komşum yaptırdı hepsi de memnun adamlar malının arkasında

  YanıtlaSil
 6. Zirve cam balkona iş yaptırırken dikkat edin. Eskişehir firmasıdır. Aylar geçti işi tamamlamiyorlar. Param gitti. Moral de kalmadı. Mahkemeye gidiyorum...

  YanıtlaSil

Akşam 7’den sonra yemek yememek kilo verdirir mi?

Merhaba arkadaşlar saat 19.00 den sonra yemeği keserseniz hücre onarımı ve gençleşmeyi sağlayan iki hormonunuz tam kapasite çalışır. Bu i...