Eskişehir En İyi Halı Yıkama Fabrikaları

Bugün siz değerli takipçilerimiz için "Eskişehir En İyi Halı Yıkama Fabrikaları"hangisi bu konu hakkında bilgi verme amaçlı araştırmamızı yaptık.Bildiğiniz üzere son yıllarda halı yıkama fabrikaları Eskişehirde oldukça çoğaldı.Bizde bu kadar Eskişehir halı yıkama firması içinde bizim düşüncemize göre en iyileri hangileri Eskişehir Halı Yıkama sektörünü araştırıp sizlere bilgi vermek istedik.


Önceden annelerimiz ile sokaklara çıkılır tüm konu komşu toplaşıp herkes el birliği ile sokakta halılar yıkanırdı.Çok güzel günlerdi bu dönemler.Komşuluklar çok daha yakındı.Yıkanacak halısı olmayan komşu bile diğer komşusuna yardıma çıkardı yada halı yıkayan komşularına çay demlerdi :) 

Bu günler maalesef artık geride kaldı.Herkesi hayat telaşı sardı.Bu sebepten dolayıda Eskişehir'de halı yıkama sektörü ortaya çıktı.Artık hanımlar zorlanmadan halılarını kapılarına kadar gelen halı yıkama firmalarının araçlarına teslim ederek,bu yorucu işten kurtulmuş oldu.Yeni dönem halı yıkamada artık hanımlarımız yıkanmasını istediği halılarını bir telefon ile firmayı arayarak bildiriyor ve firma kısa bir süre içinde gelip,evden halıları teslim alarak fabrikasına götürüyor.Daha sonra yıkanan halılar fabrikalarda kurutulduktan sonra evlere teslim ediliyor.


"Eskişehir halı yıkama fabrikaları" sadece hanımlar için değil,yalnız yaşayan beyler ve öğrenciler içinde çok güzel oldu.Düşünebiliyor musunuz yalnız yaşayan bir erkek sokağa çıkmış halı yıkıyor:)Bana çok zor bir ihtimal gibi geliyor.Önceden akrabası yada komşuları bir şekilde yardımcı olma amaçlı yıkayabilir belki ama günümüzde maalesef kimse kimse için bu tür yardımlarda bulunmuyor.Tek yaşayan beyefendimiz ne yapıyor artık? Telefona sarılıp iyi ve kaliteli bir halı yıkama fabrikasını arayıp halılarını almasını istiyor.Sonuç;hem halıları profesyonel kişilerce yıkanmış oluyor hemde beyefendimiz kimseye muhtaç olmadan halı yıkama işinden kurtulmuş oluyor.


Bildiğiniz üzere Eskişehir bir öğrenci merkezi.Binlerce öğrenci yaşayan Eskişehir'de tabiki evlerinde yaşayan öğrenci arkadaşlarımızın halı yıkama ihtiyacı olacak.Aynı evde 3-4 kişi kalan öğrenci arkadaşlarımız çoğu zaman aralarında para toparlayarak halılarını yıkatıyor.Çünkü hem zamandan kazanıyorlar,hemde ücret 3-4 kişiye bölündüğü için çok fazla sıkıntı olmuyor.

Eskişehir Halı Yıkama Firmaları ile Çalışmanın Avantajları Nelerdir?-Kesinlikle ve kesinlikle çok büyük bir zaman kazancı sağlanır.

-Yorulmazsınız.Halılarınız yıkanırken sizde diğer işlerinizi halledersiniz.

-Kendiniz halı yıkarken kullandığınız temizlik malzemeleri yeterli gelemeyebilir.

-Halı yıkama firmaları halılarınızı evinizden alıp,evinize teslim eder.Halılar ile boğuşmak zorunda kalmazsınız.

-Halı yıkandıktan sonra kuruma süresi oldukça uzundur.Evinizde halılarınızı asmak için yeterli yer yoktur.


Eskişehir'de Halı Yıkama Fabrikası Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

-Kapınıza her gelen halı yıkama firmasına halılarınızı teslim etmeyin öncelikle internet üzerinden araştırın.

-Halılarınızı teslim etmeden önce firmanın halılarınızı ne zaman teslim edeceğini önceden mutlaka öğrenin.

-Zamanında halı teslimatı yapmayan fabrika ile asla bir daha çalışmayın ve bu tecrübenizi komşularınıza bildirin.

-Halılarınızı nasıl yıkadıklarını mutlaka firmalara ayrıntılı olarak sorun.Hangi temizlik malzemeleri ile halılarınız yıkanacak,mutlaka bilgi sahibi olun.

-Çevrenizdeki insanlardan tavsiye alın,daha önce herhangi bir fabrikaya halılarını gönderen kişilerden önerilerini alın.

Halı Yıkama Fabrikalarında Halılar Nasıl Yıkanıyor?


Özellikle belirtmek isterim Eskişehir'de hala makine kullanmadan eski usul yöntemlerle halı yıkayan firmalar var.Bunların kalitesi nedir bilemiyorum.Ama makine ile halı yıkamayı her zaman tavsiye ederim.

Genel olarak halı yıkama sektöründen bahsettik.Neyin nasıl olduğunu elimizden geldiğince açıklamaya çalıştık.Artık Eskişehir'in en iyi halı yıkama firmalarına geçebiliriz.Unutmayın sevgili takipçilerimiz bu firmalar bizim kendi kişisel düşüncelerimizdir.Herkesin kendine göre en iyisi farklı olabilir :)"Eskişehir'in En İyi halı Yıkama Fabrikaları"


Emir Bey Halı Yıkama Fabrikası

Eskişehir'de halı yıkama sektöründe kendisini kanıtlamış olan firma,müşterilerine son teknoloji halı yıkama makineleri ile hijyenik ve ferah bir temizlik sunuyor.Müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı misyon edinmiş olan "Emir Bey Halı Yıkama" ayrıca uygun fiyat ve üstün kalite özellikleri ile Eskişehir Halı Yıkama piyasasında adını sıkça duyuyorum.Kurban bayramı öncesinde deneme amaçlı vermiş olduğumuz halılarımız gerçekten ilk günkü gibi tertemiz geldi.Dürüst,güvenilir ve işini hakkı ile yapan bir firma olduğunu düşündüğüm Emir Bey Halı Yıkama önümüzdeki dönemde de kalitesini her geçen gün dahada arttırarak devam edeceğini düşünüyorum.

Firma Telefonu:0 222 222 13 13 - 0 222 224 24 11
GSM:0541 254 01 03
Adres:Emko Sanayi Sitesi C-6 Blok No:7 Eskişehir

Kara Halı Yıkama Fabrikası
"Eskişehir Kara Halı Yıkama Fabrikası" na gittiğimizde ilk öğrendiğimiz firma temellerinin 1998 yılına dayanıyor olması oldu.Gerçekten köklü ve ismini Eskişehir halı yıkama sektöründe duyurmayı başarmış kaliteli bir firma.Gerek kullandıkları teknoloji gerek ise tecrübeleri ile nişanlım ve beni mutlu etmeyi başaran Kara Halı Yıkama önümüzdeki günlerde de Eskişehir'de güzel işler yapacağını düşünüyoruz.Özellikle teknoloji yatırımları bakımından çok önemli bir noktaya sahip olan Kara Halı Yıkama Fabrikası modern halı yıkamanın Eskişehir'de ki önemli temsilcilerinden biri olduğunu düşünüyoruz.


Kara Halı Yıkama Video


Firma Telefon: 0 222 239 99 99
Adres: Büyükdere Mahallesi Mehmet Osman Caddesi no:108 ESKİŞEHİR


Emir Halı Yıkama Fabrikası
Eskişehir'in en iyi halı yıkama fabrikalarından biri olan Emir Halı Yıkama Fabrikası müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak %100 müşteri memnuniyeti sağlamaya yönelik çalışmalar yaptığını gördük.

Müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak müşterilerinin sağlıklı ve hijyenik bir ortamda yaşaması için gerekli olan her türlü temizliği üstün ekipman ve kaliteli malzeme ile yaparak, müşterilerinin emanet ettikleri halı ve kilimlerini ilk günkü kadar temiz ve hijyenik olarak teslim etmeye çalışan iyi bir firma.

Sizleri dürüst, güvenilir, tecrübeli, çalışkan kimliğinden ve güler yüzlü hizmetlerimizden yararlanmaya ve "Eskişehir Emir Halı Yıkama"yı tanımaya davet ediyoruz...Emir Halı Yıkama Fabrikası Video

Telefon:0 222 224 24 11
Adres:Emko Sanayi Sitesi C6 Blok No:7 / ESKİŞEHİR

Eskişehir Halı Yıkama Fabrikası

Eskişehir Halı Yıkama Fabrikasının bende ki yeri daha faklıdır.Çünkü fabrikanın bulunduğu yer şuan ikamet ettiğimiz yer olan Batıkent Mahallesine 10 dk uzaklıkta mesafede olduğu için bizzat gidip hayatımda ilk kez halı yıkama makinesinde halı yıkayarak bu tecrübeye sahip olmamı sağlamış olup gerek çalışanları gerek ise firma yetkilisinin ilgisi beni çok mutlu etti.

Özellikle firma yöneticisinin bir bayan olması beni ayrıca mutlu ederek bayanların sahip olduğu artı titizlik ve düzen anlayışını Eskişehir Halı Yıkama Fabrikasında hissetmiş olduk.İşini layığı ile yapan sayılı firmalardan biri olan Eskişehir Halı Yıkama Fabrikası ayrıca Eskişehir'de kurulmuş olan ilk Halı Fabrikalarından biri olup tecrübesi 20 yılı aşmıştır.Sizlerde bu tecrübeyi yaşamak isterseniz Eskişehir Halı Yıkama Fabrikası size bir telefon kadar uzakta.

Tel:0222 330 44 77 – 0222 315 04 02 
Adres:Batıkent Mh. Bursa Yolu 2. Km / Eskişehir


Damla Halı Yıkama Fabrikası
"Eskişehir Damla Halı Yıkama Fabrikası" kurulduğu günden bu yana en iyi hizmeti sunabilmek adına teknolojik gelişmeleri yakından takip eden bir firma olarak hizmet vermeyi hedefleyen Eskişehir Halı Yıkama firmasıdır.

En son teknoloji ile en uygun ürünleri kullanarak hem adrese teslim hem de yerinde yıkama ve temizlik hizmeti verebilecek şekilde yapılanmaya sahip olan firma müşteri odaklı hizmet anlayışı ile Eskişehirlilere hizmet sunmaktadır.

Firma teknik ekipman, uzman konusunda eğitimli elemanlarının yanında, kullandığı ürünlerde de çevre dostu, kimyasal etkilere neden olmayacak en iyi marka ürünleri kullanmayı öncelik edinen kaliteli bir firma.

Telefon:0 222 218 1819 - 0 222 218 3222
Adres:75.Yıl Mahallesi Oto Esnaflar Sanayi Sitesi S Blok. No:9
Eskişehir

Hiyyen Halı Yıkama Fabrikası

Eskişehir Hijyen Halı Fabrikasında ilk dikkatimi çeken olay,bu firmanın kimyasal şampuan ve deterjanlara karşı olan olumsuz dik duruşu oldu.Yani kısaca Hijyen Halı Yıkama Fabrikası bütün gün üzerinde olduğumuz ve çocuklarımızın yerlerde yuvarlanırken sürekli temas halinde oldukları halılarımızı bitkisel şampuanlar ile yıkadıklarını belirterek özellikle eşimden ilk takdirlerini aldılar.

Özellikle bayanların dikkatini olumlu açıdan çeken bitkisel şampuan ile yıkama olayı açıkçası benimde çok ilgimi çekti ve Hijyen Halı Yıkama Fabrikasını 2014 yılında kurulmuş genç bir halı yıkama fabrikası olmasına rağmen,ihtiyaçları takip eden ve modern ticaret anlayışına hakim oldukları için listemizde yer vermek istedik.

Sizde bitkisel ve antibakteriyel şampuanlar ile farklı bir halı yıkama deneyimi yaşamak isterseniz eğer Eskişehir Hijyen Halı Yıkama Fabrikası ile iletişime geçmenizi tavsiye ederim.

Tel:0222 226 96 96
GSM:0546 226 96 96
Adres:Uluönder Mh. Baksan San. Sit. 77. Blok No:10 / Eskişehir

Halı Lekesi Çıkartma Yöntemleri


-Halınızda leke meydana geldiği an müdahale ediniz yoksa çok geç olabilir.

-Leke oluştuğunda hemen kimyasal maddeler ile halınıza müdahale etmeyin.Yapabildiğiniz kadar lekeyi halıdan uzaklaştırmaya çalışın.

-Lekenin olduğu bölgeye baskı uygulayarak tem,izlemeye çalışmayın.Bu yöntem ile lekenin halınıza daha çok işlemesine sebep olursunuz.

-Halı şampuanı ile leke çıkartmaya çalışmayın.Halı şampuanının köpüğünü kullanın.

-Asla leke çıkartmak için çamaşır suyu ve tuz ruhu gibi malzemeler kullanmayın.

-Elinizden geldiği kadar lekeyi halıdan uzaklaştırdıktan sonra nemli bir bezle lekeyi halıya dağıtmadan çıkartınız.


Bugün takipçilerimiz için hem halı yıkama sektörü ile ilgili bolca bilgi vermiş olduk.Hemde "Eskişehir en iyi halı yıkama"fabrikalarını tanıtma fırsatı bulduk.Halı yıkamak gerçekten çok zor bir iş,umarız yazmış olduğumuz en iyi halı fabrikaları konumuz ilginizi çekmiş ve aradığınız bilgiye ulaşmışsınızdır.Önümüzdeki günlerde de listeye birkaç yeni firma daha ekleyeceğiz.Araştırmalarımız çoğaldıkça sizlere daha çok en iyi halı yıkama fabrikaları hakkında bilgiler vereceğiz.Görüşmek üzere...

5 yorum:

 1. Güzel yazı olmuş teşekkürler

  YanıtlaSil
 2. Gülcan Ertürk24 Mayıs 2015 22:34

  Genç halı yıkama gayet iyidir tavsiye ederim.

  YanıtlaSil
 3. Ellerinize sağlık araştırıp yazmışsınız.Bizde 2 yıldır kadir bey halı ya veriyoruz çok memnunuz. 1 hafta evim parfüm kokuyor.

  YanıtlaSil
 4. Kolay gelsin burada kuzey hali yıkama yok ama biz çok memnunuz sitenize bunuda ekleyebilirsiniz hijyeni ve temizliği mükemmel parfüm konusunda da şahane bir parfüm 15 gün gitmedi

  YanıtlaSil
 5. Aşkın halı yıkama yeni bir firma olmasına rağmen büyük birtitizlikle işlerini yapıyorlar ve çalışanlarıbayan mutfak halım okadar pistiki hem tertemiz olmuş hemde parlıyordu denemek için vermiştim sınavı geçtiler artık 3 ayda bi halılarımı güvenle teslim ediyorum onlara ...bütün çalışanlara çok teşekkür ederim...🤗🤗🤗

  YanıtlaSil

Akşam 7’den sonra yemek yememek kilo verdirir mi?

Merhaba arkadaşlar saat 19.00 den sonra yemeği keserseniz hücre onarımı ve gençleşmeyi sağlayan iki hormonunuz tam kapasite çalışır. Bu i...