Eskişehir En İyi Nakliyat Firmaları

     

Eskişehir’de yaşıyorsanız ister ev sahibi olun ister kiracı mutlaka günün birinde “Eskişehir En İyi Nakliyat" firmalarına ihtiyaç duyacaksınızdır.İnsanlar var olduğu sürece nakliye firmaları da her zaman var olacaktır.Bizde Eskişehir’de nakliye firması ihtiyacı oluşmuş yada oluşacak olan takipçilerimiz için “Eskişehir en iyi nakliyat” nasıl gerçekleşir? Nakliyat sektörünün ayrıntıları nelerdir?Nakliyat firması seçerken nelere dikkat etmeliyiz?Bu konulara değinerek sizlerin işine yarayacağını düşündüğümüz bir makale hazırladık.Umarız sizlere güzel bir yazı sunmuş oluruz,iyi okumalar :)
    Bir nakliyat firmasının kaliteli yada kalitesiz olduğunu maalesef ilk bakışta anlayamazsınız.Eskişehir çok büyük bir şehir ve gerçekten çok fazla nakliyat firması var.Bu kadar fazla olan Eskişehir nakliyat firmaları arasından hangisini seçeceğiniz,hangisi ile iş yapacağınız gerçekten çok zor.Çünkü her firma kendisini Eskişehir’in en iyi nakliyat firması olarak görür.Bu iş böyledir.Bizde bunları bildiğimiz için çok ayrıntılı ve güzel bir araştırma sonrasında evimizi,iş yerimizi yada malımızı taşıyacak olan nakliyat firmasını seçmeliyiz.     Nakliyat firması seçimi çok önemli,bu konunun ne kadar önemli olduğunu anlatmak için başımıza gelmiş olan bir ev taşıma tecrübesini anlatmak istiyorum.Eskişehir’de Bahçelievler mahallesinde ikamet ettiğimiz sıralarda evimizden taşınmamız gerekti.Buraya kadar sorun yok çoğu ailenin yaşamış olduğu basit bir olay değil mi?Maalesef hiçte öyle olmadı taşınmak için anlaşmış olduğumuz nakliyat firması bizi o kadar çok üzdü ki,bizi bin pişman ettiler.


    Olay şöyle gelişti Bahçelievler de oturduğumuz ev tek katlı müstakil bir bina idi.Batıkent’e taşınacağımız ev ise 10 katlı binanın 5. katıydı.Babamın Eskişehir’de bir tanıdık vasıtasıyla bulmuş olduğu firma Bahçelievler'de ki evimize sabah saatlerinde geldi ve 3 kişilik ekip bizlerinde yardımı ile yaklaşık 3 saat içerisinde araca yüklendi.Daha sonra yemek ve kısa bir çay molasından sonra Batıkent'de ki evimize doğru yol almaya başladık.Evden eve nakliyat firmalarını bilirsiniz.Çok katlı evlere eşyaları taşımak için asansör kullanırlar.Bizde hem eşyalarımızı taşıdığımız araç ve bu büyük yük taşıma asansörü ile Batıkent’e vardık.İşte bütün olaylar bundan sonra başladı.    “Eskişehir evden eve nakliyat firması” birden bize şu soruyu sordu.Yük taşıma asansörü ile mi taşıyalım yoksa sırtımızda apartmanın sahip olduğu asansörle mi? Hepimiz birden şok olduk.Çünkü herkesin doğal olarak beklediği şey yük asansörünü kurarak 5. kattaki eve eşyalarımızı bu şekilde çıkaracakları idi.Babam yük asansörü ile nakliyat yapmayacak mısınız? Diye sorduğunda,”Eskişehir'in en iyi evden eve nakliyat firması” zannettiğimiz firma,eğer yanlarında getirmiş oldukları yük asansörü ile taşıma yapılacaksa fazlalık büyük bir ücret talep ettiler.Eğer kabul etmezsek ise 5. kata sadece apartmanın asansörü ile çıkaracaklarını yani kesinlikle sırtlarında 5. kata kadar eşyaları taşımayacaklarını söylediler.


   Kısacası sonuç şu: Ya ciddi bir ücret fazlalık olarak ödersin eşyanı yük asansörü ile kırılmadan bozmadan taşırız.Yada apartmandaki asansör ile defalarca git gel yaparak eşyalar çizilerek taşıma işlemini gerçekleştiririz.

  Her şeyi geçtim apartmanlardaki prosedürü bilirsiniz.Eğer taşınma işi varsa hemen asansörü kapatırlar.Bizede aynı şey oldu,daha biz apartmanın önüne yanaşır yanaşmaz yönetici asansörü kapattı.Aslında haklılar bu asansör buzdolabı veya koltuk takımı taşımak için değil,zaten bunları taşırsa büyük ihtimal çok geçmeden bozulacak olan asansör sevgili yöneticimiz tarafından iptal edildi.Bize sadece ciddi miktar ücret ödeyerek eşyalarımızı nakliyat firmasının işgüzarlığına boyun eğerek firmanın asansörü ile taşıtmak kaldı.

  Gerek babam gerek ben ise uzun uzun derdimizi anlatmaya çalışmış olsakta hiçbir işe yaramadı.Ortam iyice gerilince babam sıkıntı olmasın diyerek nakliyat firmasının istediği ücreti verdi ve eşyalarımız zor olsada taşınmış oldu.Bu olaydan öğrendiğimiz şey asla her ayrıntısını konuşmadan bir nakliyat firması ile anlaşmayın.Eskişehirde gördüğüm en kötü firmalardan biriydi bu firma.Bende insanları bilinçlendirmek ve doğru karar vermelerini sağlamak amacı ile bu makaleyi yazmak istedim.


Sadece “Eskişehir en iyi evden eve nakliyat” değil bir şirketin sahibi yada ceosu olabilirsiniz.Ürünlerinizin şehirler arası taşınması gerekebilir.Böyle bir durumda kalkıpta Eskişehir’deki evden eve nakliyat firmaları yerine “Eskişehir şehirler arası nakliyat yapan firmalar” aramanız gerekir.Evden eve taşımacılık ayrı şehirler arası hatta başka ülkelere nakliyat çok ayrı bir sektördür.Elinizden geldiği kadar bu sektörü objektif olarak bilen insanlara ve mutlaka websitelerine danışın,yoksa sonunuz bizim gibi hüsran olabilir.

Eskişehir’de Evden Eve Nakliyat Firması Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler:

-Öncelikle kendinize bir türk kahvesi yada nescafe yapın sakin kafa ile güzel bir taşınma planı oluşturun.

-İşinizden zaman kaldıkça internetten bulunduğunuz bölgedeki en iyi nakliyat firmalarını araştırın.

-Gereksiz eşyalarınızı kendinize yük yapmayın ve önceden atın.

-Yenileyeceğiniz eşyalarınız olabilir,bu eşyalarınızı sevdiklerinize bağışlayın hem hayır dualarını alın hemde güzel bir iyilik yapmış olursunuz.

-Araştırdığınız nakliyat firmaları ile liste oluşturun ve konuyu ayrıntıları ile görüşün.

-Özellikle eşyaların paketleme işlemlerini kimin yapacağını mutlaka öğrenin.

-Eskişehir büyük bir piyasa sakın hemen bir firmaya güvenmeyin.O firma ile ilgili tüm bilgileri edinmeye çalışın.

-Yük taşım asansörü için ayrı bir ücret talep ediyor mu mutlaka öğrenin.

-Yakın zamanda taşınan arkadaşlarınızdan tavsiyeler alın.

-Türkiye Ticaret Sicil Gazatesi’nden Limited yada A.Ş olduğunu iddia eden firmaları sorgulayın.

-Firmaların internet sayfalarını sorgulayın.İletişim kutusu veya firma ile ilgili detaylı bilgi var mı öğrenin.


Eskişehir’de En Ucuz Nakliyat Firması Nasıl Bulunur?

-Eğer size yakın bir nakliyat firması var ise önceliğiniz ondan yana olsun ki belki ücret biraz daha uygun olabilir.

-Eşyalarınızı kendiniz paketlemeyi teklif edin.Bu teklif ile belki ücreti biraz daha düşürebilirsiniz.

-Eskişehir’de çok iş yapan piyasası olan nakliyat firmalarını tercih edin.Fiyatlar daha uygun yada kampanyada olabilir.

-Tüm akrabalarını arayın ve taşınacağınız tarihi söyleyin,yüzde 80 i bahaneler ile   kalan yüzde 20 size güzel bir iş gücü sağlayabilir:) Akrabalar böyle günler içindir.

-En önemlisi çokta abartmayın,ne demişler ;Ucuz etin yahnisi iyi olmaz :)

Eskişehir’de Nakliyat İşlemi Sonrası Yapılması Gerekenler:

-Nakliyat firması ile anlaşmanızı nasıl yaptıysanız eğer kolileri o şekilde açın.Çünkü kolileri açarken kırabilirsiniz.Ama firma açarsa kırdığı eşyanızı kendisinden talep edebilirsiniz.

-Nakliyat firmasının asla eşyalarınızı evin ortasına koyup gitmelerine izin vermeyin.

-Özellikle yatak odası,çocuk odası ve dolapların kurulumunu herkes yapamaz.Taşınma öncesinde firma ile mümkünse kurulum anlaşması yapın ki işleriniz uzamasın.

-Taşınma sonrası eşyalarınızı kontrol edin.Kırılan yada çizilen eşyalarınızı yetkiliye bildirin.

-Eşyalarınızı taşıyan arkadaşlara yemek ısmarlamayı unutmayın :)

Asansörlü  Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

Araştırmalarınız sonucunda kararınızı verip gitmiş olduğunuz Eskişehir en iyi nakliyat firması olarak düşündüğünüz firmaya gidip şuan oturduğunuz evin adresi ve taşınacağınız evin adresini vereceksiniz.Ücret ve yapılacak olan nakliyat hizmetinde anlaşıldıktan sonra firma yetkilisi öncelikle bir exper çalışması yaparak eşyaların nereden nasıl taşınacağını,asansörün nereye kurulacağı ile ilgili planını belirleyerek ön çalışmasını tamamlayacaktır.

İki evide yerinde gören firma yetkilisi eğer ekstra bir ücret gerekli görürse size bilgilendirecektir.Son anlaşma devresinde nakliyat firması ile anlaşıldıktan sonra taşınma tarihi belirlenir ve o tarihte söz verilen saatte firma gelmelidir.Asansörlü nakliyat firmaları araca yükledikleri eşyalarınızı hiç yere indirmeden asansöre yükleyecek ve eşyalarınıza hiçbir zarar gelmeden taşınma işlemi tamamlanacaktır.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Videosu

Eskişehir'in En İyi Nakliyat Firmaları

 • Reşadiye Nakliyat
 • Aydın Nakliyat
 • Akbıyık Nakliyat
 • Ercan Nakliyat
 • Menekşe Nakliyat
 • Lületaşı Nakliyat
 • Eseren Nakliyat
 • İtimat Nakliyat
 • Eskişehir Nakliyat
 • Ceyhan Nakliyat

Eskişehir Reşadiye Nakliyat
"Reşadiye Nakliyat" evden eve ve şehirler arası nakliyat hizmeti veriyor.Reşadiye Nakliyat Eskişehir'de ismi en çok duyulmuş iyi ve kaliteli nakliyat firmalarından biri.Taşınmasını istediğiniz eşyalar profesyonel kişiler tarafından ambalajlanıp sigorta yapılarak nakliyat hizmeti veriyorlar.

Adres:İstiklal Mahallesi Demirciler Sokak No:15
Telefon:0 222 231 99 99

Eskişehir Aydın Nakliyat
Eskişehir'in en iyi nakliyatçılarından biri olan "Aydın Nakliyat" temiz ve güvenilir bir firma.Ayrıca sadece Eskişehir değil şehirler arası nakliyat hizmetide veren firma Eskişehir halkının güvenini kazanmış başarılı bir firma.

Adres:Hoşnudiye Mahallesi Siloönü Sokak 8/A
Telefon:0 222 234 57 37

Eskişehir Akbıyık Nakliyat
"Akbıyık Nakliyat" ücretsiz olarak keşif ve ekspertiz hizmeti vererek Eskişehir halkını mutlu etmeyi başarmış bir firma.Evden eve taşımacılığın yanı sıra fabrika ve tekstil taşımacılığı da yapan firma işini titizlik ile yapıyor.Sizinde araştırmalarınızda yer vermenizi önerdiğimiz bir firma.

Adres:Cumhuriye Mahallesi Zübeyde hanım Caddesi no:22/B
Telefon:0 222 230 87 78

Eskişehir Ercan Nakliyat
"Ercan Nakliyat" profesyonel ve tecrübeli ekibi ile evden eve nakliyat sektöründe ismini duyurmayı başarmış en iyi firmalardan biri.Hizmet kalitesini her geçen gün bir üst seviyeye çıkartmayı misyon haline getirmiş olan firma kaliteli işler ortaya çıkartıyor.

Adres:Hoşnudiye Mahallesi Siloönü Sokak No:4/C
Telefon:0 222 221 83 92

Eskişehir Menekşe Nakliyat
"Menekşe Nakliyat" eşyaların çizilmesine yada kırılmasına karşı özenle paketleme yaparak en iyi nakliyatçılar arasına girmeyi hak ediyor.Ayrıca fuar ve stantlara malzeme nakliyesi yapan firma önümüzdeki günlerde de kalitesini koruyacağını düşünüyorum.

Adres:Vatan Caddesi Tansaş Karşısı
Telefon:0 532 484 67 20

Eskişehir Lületaşı Nakliyat
Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini ilk sırada tutan "Lületaşı Nakliyat" yaptığı titiz işlerle göz doldurmayı başardı.Müşterilerine artık ev taşımaktan korkmayın çünkü Lületaşı Nakliyat var diyen firmayı bizde tavsiyelerimiz arasına alıyoruz.

Adres:Kurtuluş Mahallesi Cumhuriyet Bulvarı 25/C
Telefon:0 222 234 11 01

Eskişehir Eseren Nakliyat
"Eseren Nakliyat" geniş araç filosu ve tecrübesi ile Eskişehir halkına hizmet vermektedir.Taşınacak eşyaların ekspertizini çıkardıktan sonra uygun araç seçimi ve planlama yapılarak sigortalı ve ambalajlı bir şekilde eşyalarınızı güven ile teslim edebileceğiniz kaliteli bir firma.

Adres:Ertuğrulgazi Mahallesi Ahmet Vefik Caddesi no: 5/A
Telefon:0 222 340 08 82

Eskişehir İtimat Nakliyat
1963 yılında kurulan "İtimat Nakliyat" birçok farklı nakliyat sektörünün içerisinde yer almaktadır.Özel ekipman gerektiren nakliyat işlerinde de önemli rol oynayan firma Eskişehir'de en iyi nakliyat firmalarından biri olmuş durumda.

Adres:75. Yıl Mahallesi E.O.S.B Orhan Erden Bulvarı 11. Cadde No:20/21
Telefon:0 222 236 14 87

Eskişehir Nakliyat Firması
"Eskişehir Nakliyat" eşyalarınızı en hızlı ve güvenli bir şekilde taşınmasını amaç edinmiş olup Eskişehir'in önde gelen güvenilir nakliyecileri arasında yer almaktadır.Ayrıca vermiş olduğu kiralık asansör hizmeti ile de fark yaratmayı başarmış kaliteli bir firma.

Telefon:0 222 237 49 83

Eskişehir Ceyhan Nakliyat
Eskişehir merkezde yer alan "Ceyhan Nakliyat" evden eve nakliyat sektörünün kaliteli markalarından biri.Yapmış olduğu işlerle en iyi nakliyat firmaları arasına girdiğini düşündüğümüz bir firma.

Adres:İstasyon Caddesi No:13/C
Telefon:0 222 234 00 38
Siz değerli takipçilerimiz için bugün "Eskişehir'in en iyi nakliyat firmaları"nı değerlendirdik.Unutmayın listemizde yer alan en iyi nakliyat firmaları bizim kişisel şahsi düşüncelerimiz ile oluşturduğumuz listedir.Sizlerde düşüncelerinizi konu altına yorum yaparak paylaşabilirsiniz.Herkese şimdiden iyi taşınmalar:)


1 yorum:

 1. Reşadiye nakliyat demissiniz kötüleyen çok var yorumlarda.Nasil bir yönlendirme yazısıdır anlayamadım.

  YanıtlaSil

Akşam 7’den sonra yemek yememek kilo verdirir mi?

Merhaba arkadaşlar saat 19.00 den sonra yemeği keserseniz hücre onarımı ve gençleşmeyi sağlayan iki hormonunuz tam kapasite çalışır. Bu i...