Eskişehir En İyi Protez Medikal Firması


"Eskişehir en iyi protez" nerede bulunur? Büyük ve gelişmiş bir şehir olan Eskişehirde en iyi protez firması hangisidir?Bugün sizler için Eskişehir protez piyasasını inceleyerek siz değerli takipçilerimiz için araştırma yaptık.Öncelikle protezler hakkında kısaca bilgi verelim.
PROTEZ NEDİR?

Protez çoğu insanın ismini duyduğu ama hakkında pek fazla bir şey bilmediği bir konudur.Eksik veya eksilmiş olan vücut uzuvlarının taklit edilerek yapılmış olan aygıtların genel adına "protez"denir.

Protez Nerede Kullanılır?


Protezler tümör cerrahileri,kangren,yaralanmalar gibi organ hasarları sonucunda vücudun geri kalanının sağlığını ve işlevini korumak amacıyla bu zarar gören organların yerine bu organların fonksiyonunu taklit eden protezler konur ve hastanın bundan sonraki hayatında kaybettiği organın yerine konulan protez ile sorunsuz olarak yaşamını devam ettirebilir.

En Çok Yapılan Protez Ameliyatları

-Primer Diz ve Kalça 
-Revizyon Diz ve Kalça
-Dirsek,Omuz,Parmak ve Ayak Bileği Eklem Protezleri
-Tümör Protezleri
-Artroskopi ve Laparoskopi gibi...

Eskişehirin En İyi Protez Firması hangisi?


Eskişehirde başınıza bir trafik kazası yada kötü bir sağlık durumu gelmiş olabilir.Yada çok yakın bir arkadaşınız yada akrabanız bu tür bir sorunla karşılaşmış olabilir.Böyle durumlarda bizim şahsi kişisel fikrimize göre Eskişehirde "en iyi protez medikal firması" 2 adet var.Bunlar "İmplantcast" ve "Doğuş Medikal"
Zaten eğer sağlık sektörü ile ufaktan yakından bir iletişimde bulunma durumunuz olduysa eğer bu iki firmanın ismini mutlaka duymuşsunuzdur.

İmplantcast ve Doğuş Medikal sadece Eskişehirde değil tüm Türkiyede çok ciddi başarılara imza atmış 2 firma.İsterseniz şimdide bu iki firmayı daha yakından tanıyarak inceleyelim."İMPLANTCAST"

İmplantcast'in çok sevdiğim bir sloganı olan "Geleceği Biz Şekillendiriyoruz." sloganı ile 2008 yılından beri "İmplantcast Sağlık Ürünleri" adı ile çok başarılı işler yapmış ve Türkiye çapında tanınmış bir firma.

 İmplantcast GmbH Almanya firması ürettiği protezlerde 1988 yılından bu yana kullandığı , güçlü klinik verilere dayanan değişik yüzey kaplama teknolojileri (TIN Coating ve Silver-Gümüş coating)  ilede Türkiye Ortopedi pazarında fark yaratmaktadır. Hazırladığı diğer ileri teknoloji ürünü projeleri ile de yenilikçi faaliyetlerini sürdürmeye devam edecek gibi görünen firma gerçekten protez piyasasında çok güzel başarılar kazandı.

     Türkiye Ortopedik ürünleri pazarında , 15 yılı aşkın bir süre tecrübeye sahip olan ,  İmplantcast ailesi , dinamik ve eğitimli ekibi ile başarılı, yenilikçi, araştırmacı, ileriyi gören, sahip olduğu üstün kaliteli ve güçlü klinik tarihçelere sahip ürünlerini , en iyi hizmet anlayışı ile ve  doğru zamanda  kullanıcılarına sunma misyonunu üstlenmiştir.

    1988 yılında Almanyada kurulan ve şu an yaklaşık 50 farklı ülkede faaliyet gösteren İmplantcast GmbH firmasının sahip olduğu ürünleri Türkiye pazarında kullanıcılarının  hizmetine sunan firma , ülkemiz insanının ve sağlık kuruluşlarının özellikle sağlık alanındaki talep ve beklentilerine en profesyonel biçimde cevap vermek suretiyle önemli bir katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

İmplantcast Tanıtım Videosu


"DOĞUŞ MEDİKAL ESKİŞEHİR"
"Doğuş Medikal" Eskişehirde 10 yılı aşkın süredir kaliteli hizmet veren profesyonel bir medikal firması.Sayın "Yasemin Özkan" ve "Ömür Özkan" tarafından kurulan şirket kısa zamanda "Eskişehir en iyi medikal" firmaları arasına girerek adından sıkça bahsettirmeyi başarmıştır.
Kurulduğu günden bu yana Travma Ürünleri ile Eskişehir'in aranan isimlerinden biri olan Doğuş Medikal Tarvma Ürünleri ile Eskişehirin en iyi medikal firmalarından biri olmayı başarmıştır.Sadece Eskişehir değil Türkiye'nin birçok noktasına hizmet veren firma önümüzdeki günlerde "Protez" ürünleri ile başarılarına bir yenisini daha katacağa benziyor.

Doğuş Medikal gerek Travma gerekse protez piyasasında her zaman en kaliteli ürünü sunmaya çalışarak diğer rakiplerine fark atmayı başarmış ve sağlık sektörünün saygısını en üst düzeyde kazanmış bir medikal firması haline gelmiştir.
Travma ürünleri piyasasındaki başarısını protez piyasasında da tekrarlamak isteyen Doğuş Medikal çok güzel bir işbirliği ile İmplantcast Protezlerini Eskişehirde çok daha fazla kullanılmasına imkan sağlayarak,sağlık piyasasında önemli bir gelişmeye imza attı.İmplantcast ve Doğuş Medikal'in bu işbirliği ile Eskişehir hem Alman Menşeli protezlere çok daha kolay ulaşma imkanı sağlandı hemde Doğuş Medikal kalite ve tecrübesi İmplantcast Protezleri ile buluşmuş oldu.
Bu güzel işbirliğinin Eskişehirde protez piyasası için çok değerli olduğunu belirterek bizler için "Eskişehir en iyi protez" denildiğinde akla gelen ilk isimlerden olan Doğuş Medikal ve İmplantcast'e başarılarının devamını diliyoruz.

   


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Akşam 7’den sonra yemek yememek kilo verdirir mi?

Merhaba arkadaşlar saat 19.00 den sonra yemeği keserseniz hücre onarımı ve gençleşmeyi sağlayan iki hormonunuz tam kapasite çalışır. Bu i...