Eskişehir'de En İyi Veteriner Hangisi?

"Eskişehir'de en iyi veteriner" hangisi?Bugün siz değerli takipçilerimiz için Eskişehir veterinerlerini inceledik.Eskişehir'in en iyi isim yapmış kaliteli veterinerlerini toparlamaya çalıştıkSizlerde Eskişehir'de herhangi bir veteriner ile yaşamış olduğunuz tecrübeyi lütfen bizimle paylaşın ki çok daha fazla konuyu irdelemiş olalım.


Veterinerlik ne kadar önemli bir meslek olsa da beslediği bir hayvanı olmayan insanlar veterinerlerin kıymetini pek bilmiyor maalesef.Oysa gerektiği zaman çok önemli görevler üstlenen Eskişehir veterinerlerini buradan saygı ile selamlıyoruz.Yaptıkları iş gerçekten çok zor ve emek isteyen bir meslek.En başta bir düşünün eğer bu mesleği yapacaksanız hayvanları sevmek zorundasınız.Bizler kedi severiz arkadaşımız köpek.Hangi hayvandan hoşlanıyorsak evimizde onu besleriz.Ama veteriner kardeşlerimiz böyle bir lüksü yok maalesef.Tüm hayvanları sevmek tüm hayvanlar ile ilgili çok ayrıntılı bilgiye sahip olmaları gerekiyor."Eskişehir en iyi veteriner" makalemize başlamadan önce isterseniz öncelikle bu sektörü tanımaya çalışalım.

Veteriner Hekim Kimdir?
Veteriner Hekim sadece kedi,köpek değil yeryüzünde yaşayan tüm hayvan türleri için sağlığı ile alakalı önlem alan.Bu hayvanlar ile ilgili üreme,bakım,sağlığı ve bulunmuş olduğu rahatsızlığa tanı koyabilme yetkisine sahip olan kişidir.Ayrıca bu hayvanlardaki hastalıkların insanlara geçmesini önlemek ve denetim altına almak veteriner hekimlerin görevleri arasında yer almaktadır.Veteriner Nasıl Olunur?
Üniversitede kazanma prosedürlerini anlatmaya gerek duymuyorum çünkü baya karışık.Zaten bunu öğrenmek isterseniz google size yardımcı olacaktır.Ben üniversite kazanıldıktan sonraki safhayı anlatmak istiyorum.Öncelikle Veteriner fakültelerinin 5 yıl olduğunu bilmemizde fayda var.Bu 5 yıllık süreçte uygulamalı eğitim 6 aydır.Eğitimini başarılı bir şekilde tamamlayanlar "Veteriner Hekim" lisans diploması almaya hak kazanırlar.

Eskişehir'de En İyi Veteriner Nasıl Bulunur?


  • Öncelikle Eskişehir'de veteriner ihtiyacınız oldu ise büyük ihtimalle bu acil bir durumdur.Bu yüzden beslediğiniz bir hayvanınız varsa acil durum meydana gelmeden önce boş bir vaktinizde veteriner seçin lütfen.
  • Acil durum olmadan önce Eskişehir'de kafanıza yatan bir veterinere ziyarette bulunun ve genel ortamı değerlendirip çalışanların durumuna ve hijyene bakın.
  • Kliniğin verdiği hizmetler ile ilgili detaylı bilgi edinin.Bu bilgileri size aktarırken sıkılıyorlar mı?Yoksa ilgililer mi dikkat edin.
  • Veteriner Hekimin kendi alanı ile ilgili gruplara üyeliğini sorgulayın.
  • Fiyatlar hakkında az çok bilgi edinin.Acil durum bile olsa sonunda sizin canınızı acıtacak bir durum olmasın.
  • Çevrenizde veteriner tanıdığı olanlardan bilgi alın,ama tanıdık diye de hemen güvenmeyin.
  • Forum ve blog sitelerini ziyaret edin hiç mi yapamadınız.Tabiki bizi takip edin ve tecrübelerimizden yararlanın :)
,
Hazırladığımız "Eskişehir En İyi Veterinerler" listesi Sercan-Nurcan ikilisi olarak tanıdıklarımız,bizim gözlemlerimiz ve forum sitelerindeki araştırmalarımız sonucunda herhangi bir sıralama olmadan oluşturulmuştur.Listeye yeni bir veteriner girebilir yada çıkabilir.Bu liste kişisel şahsi fikirler çerçevesinde oluşturulmuştur.Herkesin en iyi veteriner düşüncesi farklı olabilir.Bu yüzden sizde konu altına kendi fikrinizi belirtirseniz seviniriz.


Eskişehir En İyi Veterinerler


Eskişehir Sayın Veteriner Kliniği
Adres:Cumhuriye Mahallesi Cengiz Topel Caddesi No:70/B
Telefon:0 222 234 96 96

Eskişehir Acil Veteriner Kliniği
Adres:Yenibağlar Mahallesi Eti Caddesi Has Evler B Blok no:6/B 
Telefon:0 222 330 35 55

Eskişehir Angora Veteriner Kliniği
Adres:Kurtuluş Mahallesi Cumhuriyet Bulvarı No:108/B
Telefon:0 222 219 31 95

Eskişehir Yıldız Veteriner Kliniği
Adres:Vişnelik Mahallesi Atatürk Bulvarı NO:82/B
Telefon:0 222 224 22 21

Eskişehir Kalbim Veteriner Kliniği
Adres:Büyükdere Mahallesi Atatürk Bulvarı No:237/B MEB İl Müdürlüğü yanı
Telefon:0 222 239 59 95

"Eskişehir'in En İyi Veterineri" yazımızın sonuna geldik.Sizlerde yaşamış olduğunuz tecrübeleri bizimle paylaşabilirsiniz.Araştırmalarımız devam ettikçe konumuzu sık sık güncelleyeceğiz.Herkesin karşısına işini bilen iyi bir veteriner çıkması dileklerimizle.Görüşmek üzere.


1 yorum:

  1. Can dostum u eklemeyi unutmuşsunuz bence. Veteriner denilince aklıma direk para tuzağı avcıları gelirdi. Ta ki Can dostum veteriner kliniği ile tanışana kadar. Hakiki baytar! Ne zaman gitsem ne dükkan boş ne de kendisi. Zaten köylere gittiğinden bulamıyoruz.. Biz bu klinikle çok şanslıyız:)

    YanıtlaSil

Akşam 7’den sonra yemek yememek kilo verdirir mi?

Merhaba arkadaşlar saat 19.00 den sonra yemeği keserseniz hücre onarımı ve gençleşmeyi sağlayan iki hormonunuz tam kapasite çalışır. Bu i...