Drusilya Evleri:Aradığınız Huzur Söğütönü'nde.


Firma profili 
Aydınlar inşaat 12 yıldır gerçekleştirdiği her projesiyle Eskişehir'e değer katan öncü bir firma olarak kendini kanıtlamıştır. Başta eğitim ve çevre olmak üzere yaşadığı topluma karşı sosyal sorumluluklarını her zaman yerine getirmiş ve üstlendiği projelerle ilgili vaatlerini eksiksiz gerçekleştirerek güven inşa etmiştir. 
Bu gün Aydınlar inşaat, kazanmış olduğu güveni "AYD Yapı" olarak geleceğe taşımaktadır. Sürekli gelişim içinde bulunan Eskişehir için daha yenilikçi ve öncü çözümler üretme vizyonu ile yoluna devam eden AYD Yapı, son projesi olan "Drusilya Evleri" ile toplumsal değerlerin huzur içinde yaşanabileceği bir ortamda modern yaşamın tüm konforunu bir arada sunmaktadır. 


Geçmişten geleceğe bir armağan Drusilya... 
Eskişehir toprakları, Taş Devri'nden günümüze kadar binlerce kültürü yaşatmış, Anadolu'da Çağlar boyunca önemli bir yerleşim yeri olmuş, antik Frigya'nın kalbi olarak, uzak coğrafyalarda bile ismini duyurmuştur.

Bir Çok yabancı kaynakta adı geçmiş bölgeden, eski Acem kaynaklarında da Drusilya ismi ile bahsedilmiştir. Dünden bugüne, doğu ile batının bu kavşak noktasında şimdi, geleceğe uzanan yepyeni bir yaşam başlıyor... 


Eskişehir'in yeni yüzü Söğütönü... 
Hayatınızın tüm ayrıntıları sizi şehre bağlıyor olabilir. işiniz, çocuların okulu, alışveriş merkezleri ve sundugu tüm imkanlar ile şehir hepimizin vazgeçilmez'. Ama artık tum bunlar için şehrin stres' ve karmaşası içinde yaşamak zorunda değilsiniz. Drusilya Evleri şehrin yanı başındaki konumuyla, trafik sıkıntısını yaşamadan, tüm ihtiyaçlarınız için kolayca istediğiniz yere ulaşmanıza imkan tanırken, kent yaşamının karmaşasından çok uzakta, size huzuru ve konforu bir arada barındıran yepyeni bir yaşam alanı sunuyor. 
Yakın bir gelecekte şehrin yaşamak için en gözde bölgesi haline gelecek Söğütönü'nde eksiksiz bir yaşam alanı olarak tasarlanan Drusilya Evlerinde şimdiden yerinizi ayırtın... 

Artık yaşadığınız yerin bir markası var... 
Hayatınızı geçirdiğiniz evi, o evin içinde bulunduğu mahalleyi, yararlandığınız açık ve kapalı sosyal mekantarı aitenizin huzuru ve konforu için özenle tasarladık. ışte bu yüzden Drusilya Evleri sadece mimari bir projenin ismi değil, düşlediğiniz yaşamı özetleyen bir marka. 

Doğayla iç içe bir hayat... 
38 dönüm içerisinde, 16.800 m2 yeşil alana sahip Drusilya, sakinleri için doğa ile iç içe bir yaşam sunuyor. Her gün keyifli vakit geçirebilmeniz için özenle düzenlenmiş bahçe peyzajı doğayı kapınızın önüne getiriyor. Çocuklarınız oyun alanlarının keyfini çıkarırken, siz ağaçların gölgesinde vakit geçirebilir, su kanalları ve yeşillikler arasında yürüyüş yapabilirsiniz. 

Yeni bir mahalle... 
Drusilya Evlerinden birine sahip olmak konfolu bir eve sahip olmanın yanısıra parçası olmaktan huzur duyacağını? iiıel bir topluluğa ait hir mahallede yaşamak anlamına gelmektedir. Drusilya Rılerrnin ortak yaşam alanları planlanırken, günümüz kent yaşantısında hızla kaybolmakta olan geleneksel komşuluk ilişkilerinin yaşanabilirliğine özen gösterilmiştir. Sosyal yaşama gösterilen özenin yanı sıra bireysel mahremiyetinize de azami ölçüde önem verilmiş, bu yüzden ortak kullanıma açık spor salonları ve yüzme havuzları bay ve bayan olarak ayrı ayrı tasarlanıp özel olarak konumlandırılmıştır. 
Tüm bu özellikleri ile Drusilya Evleri ailenizle yaşayacağınız nice huzur dolu, mutlu anlara ve bir çok yakın dostluklara ev sahipliği yapacak yeni mahalleniz olacaktır... 

Sizin Dünyanız... 
Drusilya Evlerinde keyifli bir gün geçirmeniz için gereken her şey düşürüldü... Kapalı yüzme havuıları, fitnpss salonları, satınalar, açık spor alanları, kafeteryalar, çocuk oyun alanları, özel otoparklar, yürüyüş yolları, tenis kortları, satranç parkı ve açık havada oturma alanları ile burası sizin dünyanız. 

Drusilya'da çocuk olmak... 
Drusilya Evleri çocuklarınıza bir çok güvenli oyun alanı ve yeni arkadaslıklar sağlıyor. Artık hiç hir endişe dtıymadan nnların dışarı çıkmasına izin verebilirsiniz çünkü dışarısı rlrusilya. 


Huzurunuz hiç bozulmasın... 
Drusilya'cla sıcak bir yuvanın huzuru herşeyden önce gelir. Drusilya Evlerinin tüm site girişleri ve ortak alanları 7/24 özel güvenlik personeli tarafından denetlenir ve güvenlik kameraları ile izlenir. Ayrıca Drusilya'nın profesyonel site yönetimi sizin konforunuz için gerekli tüm konular ile titizlikle ilgilenir, size de sadece aileniz ile bu huzurun tadını çıkarmak kalır. 

Doğaya saygılı ve sonsuza kadar ekonomik... 
Büyük bir mahallenin tüm sakinlerine konforlu bir yaşam sunmak çok zor değil. Asıl zor olan, sağlanan bu konforu ekonomik ve doğaya saygılı bir biçimde sürdürebilmek. Drusilya Evlerinde parklar, bahçeler ve kapalı ortak mekanlar güneş enerjisi ile aydınlatılıyor, yüzme havuzlarının suları güneş enerjisi ile ısıtılıyor. Böylece ortak giderlerin önemli bir bölümünü oluşturan elektrik harcamaları Drusilya sakinlerine kesinlikle yansımıyor. 
Drusilya'da konfor, doğal kaynaklardan elde edilen enerji ile çevreye saygılı bir biçimde sürüyor. 


Bir ihtiyacınız mı var? 
Süpermarket, kuaför, kuru temizlemeci yada lostra salonu... Gün içinde acil ihtiyaçlarınız için uzağa gitmenize hiç gerek yok, ihtiyaç duyduğunuz her şey Drusilya"da elinizin altında. 

Drusilya Evlerini Sanal Tur ile gezmek ve daha ayrıntılı bilgi etmek isterseniz drusilyaevleri.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak:drusilyaevleri.com


Yorumlar

Popüler Yayınlar