En Kolay Define Bulma Yöntemi


Define arama işi başlı başına güzel bir hobi ancak bir o kadarda masraflı hobi olarak yapılmaktadır. Herkes define nasıl bulunur diye mutlaka kendi kendine sormuştur ama yasalardaki ağır cezalardan dolayı da hiçbir zaman olayın içine girememektedir.
Aslında define arama işlemini sizde çok basit bir şekilde hobi olarak yapabilirsiniz. Mesela tatilde dağ taş geziyorsanız gözünüz etrafta olağan dışı işaretleri arasın, baktığınız yerde olmaması gereken bir işaret, iz, taş parçası, kayaların üzerinde ilginç bir işaret olabilir.

İşaret gördüğünüzde hemen fotoğrafını çekip Türkiye’nin bir numaralı define sitesi defineyeri.net sizin bu çektiğiniz fotoğraflarınıza profesyonel üyeler tarafından yorumlanarak size ışık tutuluyor. Yapılan yorumlara göre hareket ederseniz yasal bir şekilde define sahibi olabilirsiniz.

 Size daha da basit ve hoşunuza gidecek bir yöntem önerecek olursak her yerde satılan basit bir metal arama dedektörü alarak yaz sezonu sonunda kumsal sahilllerde kum içinde düşürülmüş altın yüzük, küpe, kolye vs. gibi ziynet eşyalarını arayarak kendi kendinize güzel bir hobi elde etmiş olursunuz hemde zevkle bu işi yapabilirsiniz.Altın bulma işaretlerinden define nasıl bulunur sorusuna kadar elimden geldiğince tarafımdan denenmiş yöntemleri sizlerle paylaşmak istedim.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Akşam 7’den sonra yemek yememek kilo verdirir mi?

Merhaba arkadaşlar saat 19.00 den sonra yemeği keserseniz hücre onarımı ve gençleşmeyi sağlayan iki hormonunuz tam kapasite çalışır. Bu i...