Sitemizde yer alan en iyi firmalar şahsi düşünceler eşliğinde oluşturulmuştur.Sercan-Nurcan. Blogger tarafından desteklenmektedir.
Custom Search

Filin Yolculuğu


Hangi Amaçla Blog Yazıyoruz?

Sosyal ağlar bu kadar yaygın değilken bloglar daha aktif bir şekilde takip ediliyordu. Son birkaç yıldır her şey o kadar gelişti ki anne babalar dahi Facebook’da durum güncellemesi yapıyor.

Ya da Whatsapp’dan size Gelmiyor musun? mesajı gelmiş olabilir. Bunlar olumlu mu olumsuz mu herkese göre değişir. Nasıl kullandığımızı da bağlı tabii ki.


Neden Blog Yazıyoruz?

Herkes bu işe belli bir amaçla başlar. Hobi amaçlı, para kazanma yada yazdıklarının insanlar tarafından okunmasını isteyen olabilir.Gezi blogu açarak da gezdiğiniz yerleri fotoğraflayıp yazmak güzel olmalı.

Filin Yolculuğu

Filin Yolculuğu, kitap, dizi ve film incelemelerine yer veriyor. Bu incelemeler yazar tarafından okunmuş ya da izlenmiş oluyor. Ayrıca teknoloji konulu konular da bulmak mümkün. Basmakalıp haberler değil kullanıcının fayda almasına yönelik haberlerden bahsediyorum.

Özgünlük önemli mi?
Her sitede önemlidir. Ben bir blog açıyorum ve içindeki yazılar kopyala yapıştır. Nereye kadar gider ki? Neden açtım bu blogu diye sorar insan kendine.

Blog açılış amacı önemli mi?

Bana kalırsa evet önemli. Para kazanma amacıyla açılan blog bir süre sonra kalitesinden çok kolay bir şekilde ödün veriyor. Zaman geçtikçe de ya kapanır ya da imleme sitesi görevi yapar.
Nasıl Blog?
Emek verilmiş, güncel.
Bana kalırsa bu ikisi yeter.

www.filinyolculugu.com

0 yorum:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...