En İyi Mobil Antivirüs Programları

Bu günlerde, milyonlarca insan internete gözatmak için iPhone, BlackBerry veya Android cihazlarını kullanıyor. Ancak çoğu insan, mobil cihazlarını masaüstü bilgisayarlarında veya dizüstü bilgisayarlarında olduğu gibi korumak için henüz bir Antivirüs yazılımı kullanmayı düşünmüyor. Bu tehlikeli ve mobil cihazınızı sıkıntıya sokabilecek bir durumdur, çünkü bir cep telefonu aynı bilgisayarlardaki gibi virüslere karşı eğilimli olabilir. İnternet'e bağlandığında bu virüsler, telefonun, uygulamaların, kişisel bilgilerin, kişilerin ve daha fazlasının işletim sistemine zarar verebilir ve veri kaybına, bozuk dosya ve işletim sistemine ve yanlışlıkla özel bilgileri paylaşmaya neden olabilir. Peki, mobil cihazlarda kullanabileceğiniz kaliteli antivirüs programları hangileridir? İşte en iyi mobil antivirüs programları;

F-Secure

F-Secure, bir güvenlik duvarı, antivirüs ve anti-spyware içeren bir çözümdür. Yalnızca otomatik olarak güncelleme yapmakla kalmaz, aynı zamanda SMS güncellemelerini alma ve cihazınızın tehlikeye düşmesine karşı uzaktan silme seçeneğini de sunar.
BitDefender
BitDefender, gerçek zamanlı olarak kalıcı antivirüs koruması sağlar. Cihazın dahili hafızasını ve hafıza kartlarını süpürür ancak verimli mobil kullanım için optimize edilmiştir. Teknik destek profesyoneller, SSSler ve aranabilir bir çevrimiçi veritabanı tarafından sağlanmaktadır.
Kaspersky
Kaspersky Mobile Security, bir PC'de olduğu gibi aynı düzeyde güvenlik sunar. Dosyaları şifreleme yoluyla korur ve kişisel verilerin iletilmesini engeller ve SMS-Blok, SMS Bulma, SMS Temizleme ve SIM İzleme ile bozulmayı önlemeye çalışır.
Eset
Eset Mobile Antivirus, akıllı telefonları SMS spam, virüs, solucanlar, reklam yazılımları, truva atları, casus yazılımlar ve diğer zararlı yazılımlardan korumak için hızlı ve etkin bir proaktif güvenlik yazılımı sunar. E-posta, SMS, dosya aktarımı, kablosuz ve ActiveSync gibi yolsuzluklara karşı tüm giriş noktalarını korur, ayrıca SMS rehberlerini filtrelemenizi ve adres defterinizden kara liste ve beyaz liste oluşturmanızı sağlar.
Symantec
Symbian ve Windows Mobile için Norton Smartphone Security, bilgi hırsızlığı, spam ve virüslere karşı koruma sağlayan hepsi bir arada bir çözümdür.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

⇩ Bizi Facebook'tan Takip Edin :)

Kıymalı Salçalı Makarna Tarifi

            Kıymalı salçalı makarna yapılışı için gereken malzemeler: 1 paket istenilen çeşit makarna 200 gram kıyma 1 tane re...


Diyet Yapmadan Kilo Verme

En Kolay Define Bulma Yöntemi

Evde Kaş Nasıl Alınır?

Yalan Söyleyen Birini Nasıl Anlarım?

En İyi Nescafe Nasıl Yapılır?

Patates Kızartması Kanser Yapıyor !