⇩ Bizi Facebook'tan Takip Edin :)

Açıkhan Grup Reklam Filmi Büyük İlgi Gördü !


Geçtiğimiz günlerde AÇIKHAN GRUP patronu Sayın Selçuk Açıkhan tarafından yayınlanan reklam filmi Eskişehir halkı tarafından ilgi ile karşılandı.Patron kimliğini bir kenara bırakarak samimi ve bir o kadar da doğal tavırları ile reklam filminde rol alan Selçuk Açıkhan göstermiş olduğu performans ile takipçilerinden tam not aldı.

AÇIKHAN GRUP YENİ REKLAM FİLMİ

Uzun yıllardır Eskişehir ticaret hayatında aktif rol alan Selçuk Açıkhan,sahibi olduğu Açıkhan Grup için hazırlattığı reklam filminde kendi rol alarak ne kadar içten ve doğal bir kişilik olduğunu kendisini yakından tanıma fırsatı bulamamış insanlara göstermiş oldu.

Reklam filmini ilk izlediğimizde Ali Ağaoğlu Selçuk Abimizin yanında halt etmiş dedirtecek kadar çok sevdiren bir reklama imza atmayı başaran Selçuk Açıkhan,özellikle göstermiş olduğu doğal oyunculuğu ile insanları kendine hayran bıraktı.

Başında olduğu Açıkhan Grup'un uzun yıllar ticaret hayatına devam etmesi ve Selçuk Açıkhan'ın başta ailesi ve çalışanları ile çok daha başarılı günler görmelerini temenni ederek yeni reklam filmleri hayırlara vesile olmasını diliyoruz.Yorumlar


Diyet Yapmadan Kilo Verme

En Kolay Define Bulma Yöntemi

Evde Kaş Nasıl Alınır?

Yalan Söyleyen Birini Nasıl Anlarım?

En İyi Nescafe Nasıl Yapılır?

Patates Kızartması Kanser Yapıyor !