⇩ Bizi Facebook'tan Takip Edin :)

Karın kası yapmanın en kolay yolu nedir?

Herkes karın kası yapmak ve fit görünmek istiyor.Ama tek sorun ne kadar zamanda buna erişebilecek olmanız.Çoğu kişi diyet ve spora başlar başlamaz vücudu kas yığını halini almasını bekliyor.Oysa karın kası yapmak o kadarda kolay değildir.Çok zor demiyorum ama hayalinizdeki kadar kolay değil maalesef:)Bu yazımızda size karın kası yapmanın en kolay yollarını anlatacağız.Umarım işinize yarayacak birkaç bilgi verebiliriz.

Evde karın kası yapmanın en basit yöntemleri:


1. Hergün spora 2 saatinizi ayırın ve asla yarın yaparım demeyin.Hergün düzenli ve hırslı spor yapın.
2. Günlük yediklerinize aldığınız kaloriye,harcadığınız enerjiye çok dikkat edin bol protein tüketin ki vücut kas yapabilsin.Ancak öncelik fazla yağlarınıdan kurtulmak olmalıdır.
3.Sabah kahvaltısında mutlaka haşlanmış yumurta yağsız peynir vs. tüketin.Az yağ çok protein prensibini benimsemeniz gerekiyor.
4. Yemek yeme ve neler içeceğimizi belirledikten sonra sağlam bir spor programı uygulayın.Bol ter,bol su,bol kas anlayışı sizin tek amacınız olsun.
5. Sporda her hareketi karın kaslarınız acıyana kadar yapın.Unutmayın ne kadar acı,o kadar kas.
6. Haftada 1 defa tartılın.Kilonuzu bilin.
Karın kası nasıl yapılır sorusunun yüzlerce cevabı olsada aslında öyle uzun uzun anlatılacak bir şey yok.Önemli olan az yağ tüketmek bol spor yapmak.Bunları yaptığınız taktirde en basit şekilde karın kası yapabilirsiniz.Hepinize bol şans !

Yorumlar


Diyet Yapmadan Kilo Verme

En Kolay Define Bulma Yöntemi

Evde Kaş Nasıl Alınır?

Yalan Söyleyen Birini Nasıl Anlarım?

En İyi Nescafe Nasıl Yapılır?

Patates Kızartması Kanser Yapıyor !