⇩ Bizi Facebook'tan Takip Edin :)

Ankara en iyi çelik kapı firmaları ve özel fiyatları

Bugün Ankara çelik kapı firmaları konumuz ile sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.Sercan-Nurcan ikilisi olarak birçok Ankara firmasını inceledik ve sizlerin işine yarayacak bazı bilgiler elde ettik.Umarız bu çelik kapı firmaları arasından aradığınızı bulabilirsiniz.İyi okumalar efendim.

ANKARA'DA ÇELİK KAPI ALIRKEN ÇOK DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR

Ankara'da yaşayan insanlar çelik kapı alacağı zaman aklında ilk sırada sağlamlık ve güvenlik duygusu gelse de, son zamanlarda yaşanan hırsızlık olaylarıyla da anlaşılmaktadır ki her çelik kapı, gerçekte güvenilir bir çelik kapı değildir.

Çelik kapının güvenliği, imalatçısının yöntem bilgisine ve üretim yöntemine, sarfedilen malzemenin kalitesine, dayanıklılığına ve uygulanan çelik kapı kilidine göre değişiklik gösterir. 
Bilinmelidir ki Ankarada ki çelik kapıların üstüne sarfedilen boya, ahşap, aksesuar gibi durması içindir.Çelik kapının dayanıklılığını çoğaltmak için değil, çelik kapıya estetik bir manzara kazandırmak içindir.

Çelik kapı seçerken ilk olarak dikkat ve özen gösterilmesi gereken,mevzu çelik kapının iç iskeletini meydana getiren çelik yapıdır. 
Çelik kapı üretiminde değişik yöntemler olmakla beraber, çelik kapı üretiminde çoğunlukla 0.8 mm ile 2.0 mm arası çelik saclar kullanılıyor.
Gövde sacları çoğunlukla 1.0 ya da 1.2 mm sactan imal edilir. 
Çelik kapı kasasında sarfedilen sac kalınlıkları ise çoğunlukla 1.5 ya da 2.0 mm şeklindedir. 
Daha kalın sac tüketiminin seçenek edilmeme nedeni hem üretim zorlukları hatta çelik kapının gereğinden ağır olup çalışmasında meseleler yaşamamak içindir. 
Çelik kapı seçiminde asıl mevzu, çelik kapının ana beden sacını destekleyen çelik sacların kalınlığı ve üretim şeklidir.

Çelik kapı alırken çok dikkat edilmesi gereken bir başka mevzu ise sarfedilen kilit sistemleridir. 
Piyasada değişik markaların değişik kilitleri yer almaktadır. 
Bu kilitler, çoğunlukla çelik kapıcılar arasında kilit milleri sayısına göre adlandırılırlar (14 nokta, 21 nokta gibi). 
Aslında ehemmiyetli olan nokta çelik kapının kaç noktadan değil kaç bölgeden kilitlediğidir. 
Çelik kapının kilit doğrultusunda üst, orta ve alt olmak suretiyle üç bölgeden, bir de tepeye kilitleme inşa etmek kaydıyla toplam dört bölgeden kilitleme yapılması yeterli güvenliği sağlayacaktır. 
Bunun dışında aynı bölgeden ne kadar mil kilitlediğinden öte millerin ne kadar dayanıklı imal edildiği henüz ehemmiyetlidir.

Ankara'da çelik kapı üretim tarzı ve çelik kapıda sarfedilen kilitlerle beraber, çelik kapı kilidin üstüne takılan çelik kapı bareli (anahtarın takıldığı şifreli bölüm) ve barel zırhı da ilgi edilmesi lüzumlenen bir başka konudur. 
Çelik kapıda sarfedilen barelin kırılmaması, kırılsa bile yerinde çıkmaması çelik kapı barelleri içersinde yapılan güvenlik önlemleridir. 
Çelik kapı barelinin önüne yerleştirilen barel zırhı ise delinmeye karşı zorlaştırılmış ve kırılmayan tipte imal edilmiş olması gereklidir. 

Aynı şekilde anahtarın, çelik kapının her yerinde yapılan güvenlik sistemlerine makul şekilde, patentli, maymuncukla açmaya karşı önlemler alınmış ve kopyalama yöntemleri belirli prosedürlerle gözetilen tipte olmasına itina gösterilmelidir.

ANKARA EN İYİ ÇELİK KAPI MODELLERİ

Ankara'da pek çok yeri gezdik ve ilgimizi çeken modelleri sizler için derledik.Sizlerde bu modelleri tercih edebilir yada kendi zevkinize uygun modelleri seçerek kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz.ANKARA ÇELİK KAPI FİYATLARIAnkara'da piyasa popüler semtlerde yüksek olsada diğer semtlerde oldukça uygun.Sizin yapacağınız şey ise eğer lüks bir semtte bile oturuyor olsanız,size en yakın daha az lüks bir semte giderek çelik kapı siparişinizi verebilirsiniz.Bu şekilde en ucuz Ankara çelik kapı modellerine ulaşmış olursunuz.

ANKARA ÇELİK KAPI FİRMALARI

İletişime geçip hizmetlerinden memnun kaldığım ve sizinle paylaşmak istediğim bir kaç Ankara çelik kapı firması var.Bu firmalardan ben memnun kaldım.Siz memnun kalır mısınız bilemem.Ama araştırmanıza yardımcı olabileceğini düşündüğümden bu birkaç firmayı paylaşıyorum.

SARAY ÇELİK KAPI

ELİTE ÇELİK KAPI

EMEK ÇELİK KAPI

FİBA ÇELİK KAPI

Bugünkü konumuz Ankara Çelik kapı firmalarıydı.Sizler için işinize yarar araştırmalar yapmaya çalıştık.Umarız firma araştırmanızda bir nebzede olsa yardımımız dokunarak sizlere hangi çelik kapı firması konusunda yardım edebilmişizdir.
Yorumlar


Diyet Yapmadan Kilo Verme

En Kolay Define Bulma Yöntemi

Evde Kaş Nasıl Alınır?

Yalan Söyleyen Birini Nasıl Anlarım?

En İyi Nescafe Nasıl Yapılır?

Patates Kızartması Kanser Yapıyor !